Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A médiában ez előírt kötelezet...

A médiában ez előírt kötelezettség?

Figyelt kérdés

A tv-kben csak izmos férfiakat és kirakat babákat, modell kinézetű nőket mutogatnak.


Soha nem mutogatnak kövér vagy sovány embereket. Pedig ők is ugyanolyan emberek, mint az izmos férfiak és modell nők.


Egy időben mindig kék szemű embereket is mutogattak, soha nem volt barna szemű ember semmilyen műsorukban. Akkor azt hittem, hogy talán utálják a barna szeműeket?



2013. szept. 18. 20:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Esetleg mutatják a férfiaknak és nőknek a példát, hogy így kell kinézni. És vegyétek meg a 10 ezret érő fogyasztó szereket és izomnövelő tablettákat?
2013. szept. 18. 20:14
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyébként meg minden műsoruk, minden csatornán a fiataloknak szól. Őket lehet a legjobban befolyásolni.
2013. szept. 18. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazad van,a reklámok azoknak készülnek, akiket a legjobban lehet befolyásolni, ez a rendeltetésük.
2013. szept. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Direkt a fogyasztószereket reklámozzák. Érthető. Mindenkit le akarnak fogyasztani, csak ezért. Szemét média.
2013. szept. 18. 21:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Tévében én még nem láttam "izomnövelő tablettát" reklámozni. Lehet azért, mert nem létezik... (sima tápkiegreklámot se láttam még)
2013. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az újságokban reklámozzák 10-20 ezer forintokért.
2013. szept. 18. 22:19
 7/7 anonim válasza:
Azért mutogatnak szép embereket a TV-ben mert mindenki sokkal szívesebben nézi őket, mint a nem szépeket. Ez egyszerűen az esztétikum kérdése, nem azért van mert az ilyen emberek nem emberek. Persze mindig könnyű nagy szavakat használni és másokat szidni, de a saját önértékelési zavaraid nem kell a médiára fogni.
2013. szept. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!