Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » 2013 Április 2 dikán kötötem...

Zoooz kérdése:

2013 Április 2 dikán kötötem upcnél direkt + csomagot de a szerzödésen március 30 volt ráadásul az elsö havidijat amit oda adtam a szerelönek a szerelö lenyelte mit tehetek ijen hejzetben?

Figyelt kérdés
2013 Április 2 bevezetem upc direkt + csomagaot mejnek feltétele volt hogy 3490 ft ot elsö havidijat adjam oda a szerelönek szerelö kijöt be kötete elsö havidijat oda adtam neki de számlát nem adot rola mert hogy elvileg nem kell aztán egy honapmulva kijön egy 3 havi számla megnéztem a szerzödést március 30 voltrajta szerzödésen szerelö neve se volt rajta mivel én a 2 lapbol csak egyet kaptam ügyfélszámal stb upcnek be irtam facebookra de letiltotak fel hivtam öket kinevetek hogy a szerelöjük nem csinálhatot ijet meg azt mondták majd ki vizsgáljuk az ügyet azota is semi azt mondják nem adtam pénzt a szerelönek pedig adtam kérdem tölük hogy ha hangfelvételre veszem hogy be valja hogy adtam neki pénzt erre válasz ijet nem lehet csak számlával igazolhatom erre mondtam hogy mondta a szerelö erre nem szoktak számlát adni segitsetek mit tehetek ijen hejzetben mert az upc csak mondja hogy intézkedik de semitsem tesz mitegyek

2013. nov. 26. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de semmit sem tehetsz! Sehogy a világon nem fogod tudni bizonyítani, hogy a szerelő eltette azt a pénzt számla nélkül. Lefolytathatják a belső vizsgálatot, de mivel a szerelő szava áll szemben a tiéddel, és nincs semmilyen bizonyítékod, ezért az lesz az eredménye, hogy nem követett el semmilyen bűnt a szerelő.

Hangfelvételt esetleg készíthetsz a szerelő beismerő vallomásáról, de szerintem sokkal ravaszabb, így nem fogod tudni behúzni a csőbe. Ha meg mégis bevallja, akkor utána még mondhatja azt, hogy csak viccből mondta, esetleg adtál neki egy lapot, hogy olvassa fel, és azon ez a szöveg volt, stb.

Fogd fel tanulópénznek! Számlát MINDIG kell kérni, és pénzt SOHA nem szabad előre odaadni vagy utalni senkinek! Sajnos ez egy ilyen világ.

2013. nov. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja sajna de akkor sem értem mert az volt a direkt + csomag feltétele hogy agyam oda elsö havidijat hogy bekötesék alig várom a hüség idö leteltét mert upc nagy csalo cég ha több ijen szerelö is van hová lesz igy ez a világ nekem nem az fáj hogy nem irják jová persze az is de leg jobban az igazság talanság fáj
2013. nov. 29. 08:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy még arra gondoltam milene ha meg tudnám a szerelö nevét és felkeresném azokat ahol ö kötetebe lehet másal is meg csinálta vagy papirnélkül mindegy hányan vagyunk ha netán másokal is meg tette
2013. nov. 29. 08:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez erdekes, mert mi nemreg kotottuk be s az elso dolog, ami megjelent a tv-nk kepernyojen, az az volt, hogy hogyan nez ki a szerelo igazolvanya, mast ne engedjunk be, sot, egyik szerelo sem jogosult arra, hogy keszpenzt atvegyen, s ne is adjunk neki semmit. Majd kuldik a szamlat.


Ez nem valami "kisbolt" akcioja volt. Amugy fogyasztovedelemhez mehetsz.

2013. dec. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kis bolt akcio volt ez egy upc szerelö volt még telefonos ügyfélszolgálaton rendeltem tölük a direkt+ sajna upc szerelö egy mocsok álat volt ja és maínapig tagad mindent ráadásul akárhányszor reklamálok upcnél mindig kinevetnek fogyaszto védelem mit tud teni semitse de hála az égnek nem soká lejár a hüség idöm és othagyom öket mint a szar
2013. dec. 28. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!