Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi lett az Inuyasha vége? Nem...

Mi lett az Inuyasha vége? Nem értettem nagyon.

Figyelt kérdés

Végig néztem.. :) amindd a 193 részet.(benne van a the final act) és nem nagyon értettem a végét.. valaki légysz ielmagyarázná? mi lett narakuval most?? mi volt a valódi célja? (a valódi valódi..) ez nekem szürke maradt... és mit csinált a végén a kútnál? és mit kívánt stb? nem értem :( . és kikyo meg naraku is rosszat kívánt? azut sem értem.. meg narakuval mi lett vajon a végén? meghalt? mert csak azt mutatták hogy eltűnik hogy "húú de meleg érzés" köszi a válaszokat:D


ja és kár hogy csak 193 rész volt :( nem tudom miért modnta valaki hogy 200..



2014. máj. 8. 03:17
 1/8 A kérdező kommentje:
ja. és miért tűnik el a kút? meg utána kagome miért kerül át az alvilágba? meg egyáltalán miért megy naraku a kúthoz?
2014. máj. 8. 03:34
 2/8 A kérdező kommentje:
meg minek gyűjtögette össze az összes szilánkot?? hogy egész szellem legyen?
2014. máj. 8. 03:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát. nem tudom, nekem teljesen érthető volt..

Naraku valószínűleg meghalt, szerintem a valódi célja az volt, hogy gegölje Inu-t, de ugye ez nem jött össze. Hogyhogy mit csinált a kútnál? (nagyon régen láttam utoljára) Azért kellett neki az ékkő, hogy szellemmé váljon. Kikyo rosszat kívánt?-ha jól tudom, MEGHALT és elégették vele a kristályt. Amúgy a végén az van, hogy mivel az ékkő eltűnik, Kagome nem tud visszamenni a SZELLEMVILÁGBA, de valahogyan egyszer utoljára megnyílik neki a 'kapu' és visszamegy Inuyasha-hoz.

2014. máj. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Aiji ***** válasza:
Kb 1 éve láttam és ha minden tiszta akkor Kagome összegyűjti az ékköveket de ezek előtt még Kikyo meghal Inuyasha karjaiban aztán lesznek csak meg a kövek és Kagoma átkerül az alvilágba nem is teljesen oda hanem az élők és holtak világa közti átjáróba vagy mibe és Inuyasa siet a megmentésére miután egy rahedli időt eltöltenek ott és ezután megjelenik a kő és megkérdezi Kagomét hogy mit kíván ő erre azt feleli hogy az ékkő szűnjön meg létezni majd visszakerül a saját világába és 1 éven keresztül vagyis 18 éves koráig nem is tud átmenni és akkor ismét megjelenik az ég a kút mélyén és Kagome ismét a középkori japánban találja magát. Naraki meg Kikyo nem kívántak ha jól emlékszem Naraku meghal és a lelke talán kitisztul és a valódi célját nem tudjuk meg ha minden igaz. De szerintem csak meglelni a boldogságot vagy hasonlók *vakarja a fejét* :)Szóval röviden és tömören Kikiyo és Naraku meghal Kagome és Inuyasha boldogan élnek míg meg nem halnak a középkori japánban. Remélem érthetően leírtam mert az emlékek éppen sugároztak XD
2014. máj. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Istenem...

Naraku és Kikyou is kívántak. Naraku abban a pillanatban kívánt mikor Kagome átlőtte a nyílával az ékkövet (mondja is). Az igazi kívánsága az lett volna, hogy Kikyouval lehessen, de ez nem jött be neki. Az ékkő sosem teljesíti az igazi kívánságunkat ugye.. Na és ezután Naraku Kagomera fókuszált, mert gyűlölte Inuyashat amiért elvette a szerelmét(Naraku szerette Kikyout)és vele halt meg, valamint gyűlölte Kagomét is, mert úgy hasonlít Kikyoura. Kettejüket együtt pedig még jobban utálta, mer boldogok voltak. Naraku azt kivánta, hogy Kagome és az ő lelke örökké csatázzanak az ékkőben. Csak ezelőtt Kagoménak volt egy kívánsága. Rosszat kívánt volna félelmében és a magány miatt, de inuyasha jött és megmentette, így rátalált a helyes kívánságra és az ékkő eltűnt a világból örökre.

Ezután mivel Kagome küldetése véget ért, vissza került a világába, Inuyasha pedig az övébe. A kút lezárult.

Egész addig amíg Kagome be nem fejezte az iskolát. Az volt az egyetlen és leghőbb vágya, hogy újra Inuyashával lehessen, és a kettejük közti kötelék, a spirituális ereje, meg gondolom a kút szentsége meg minden közre játszásával végre vissza jutott szeretett félszelleméhez aki az eltűnése óta mindennap kétszer elzarándokolt a kúthoz. Rin Kaede anyónál élt, h emberek közt legyen, de Sesshomaru gyakran látogatta. Miroku és Sango csináltak jó sok gyereket, jóformán Miroku kuruzslásaiból éltek. Shippou róka suliba járt, h nagy szellem lehessen, Kohaku pedig szellemeket üldözött. Kagome lett a falu papnője. Hát ennyi kb. röviden:DDDD

Amúgy engem nagyon idegesít, h Inuzzák Inuyashát.

Az Inu azt jelenti, hogy kutya. Kinek esne jól, h így hívják?

2015. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi :*
2015. jan. 13. 22:26
 7/8 anonim ***** válasza:

1. 'Mi lett Narakuval' ;Meghalt, és 2 kívánsága volt, az egyiket csak az ékkőszilánk nyaggatta rá. Szóval a saját kívánsága az lett volna hogy Kikyou-val maradjon örökre. Hát ez nem jött össze. És az ékkő rányaggatta hogy kívánja azt, h Kagome örökre az ékkőszilánkban harcoljon a szellemekkel. Ami azt illeti végül ez se jött össze.


A valódi céljai közt van, hogy megölje Inuyashát, akit szeretett Kikyou, és hogy Kikyouval legyen.


Kikyou semmi rosszat nem kívánt, bár az nem derült ki hogy pontosan mit is kért..


Naraku meg egyértelműen rosszat kért, ez el is várható egy negatív karaktertől.


----------------------------

Kagome-val kapcsolatban;


Visszakerült a saját világába és nem tudott többé visszamenni Inuyashához, mert lezárult a kút. Kijárta az egyetemet, de az egyik napon megnyílt a kút. Elbúcsúzott az anyjától, és átment. Azután örökre Inuyashával maradt. Kár hogy csak Mirokuéknak láthattuk a gyerekeit :c xd

2015. okt. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen én csak annyit írnék hogy 3 hosszú év telt el és hogy most lesz egy anime sorozat inuyasha és sesshomaru lányai rol, sesshinek ikrei lesznek és azok felszellemek (vigyorog)
2020. máj. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!