Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek az Eurovízió...

Mi a véleményetek az Eurovíziós dalfesztiválról?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon gyenge produkciókat is láthattunk benne. Gondolom tudjátok,hogy Conchita Wurst nyerte. Ebben is megoszlik az emberek véleménye. Amiatt,hogy transzvesztita nem ítélem el, csak sajnálni tudom hiszen ez mutatja,hogy nem fogadja el a saját lényét/személyiségét. Bár szerintem ha igazán nőnek érezné magát akkor a szakállát/borostáját is leborotválhatta volna,hiszen ez egyáltalán nem nőies. Mindemellett úgy gondolom,hogy jobb produkciók is voltak az övénél. Nem énekelt rosszul, de az,hogy ő nyerte meg az túlzás. Az,hogy őt küldték ki a saját hazájából az figyelemfelhívás akart lenni,hiszen biztos vagyok benne,hogy van nála jobb osztrák énekes is. Az meg,hogy az emberek rá szavaztak azt egyenesen nem értem. Nem is azért szavazhattak rá mert annyira tetszett volna nekik a produkciója hanem amiatt,hogy ő más volt mint a 'többi ' versenyző.

Szerintem egy euróvíziós dalfesztiválnak nagyobb színvonala kéne,hogy legyen.


Írjátok le,hogy Ti mit gondoltok mert szívesen olvasom bárki véleményét!



2014. máj. 12. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szégyen gyalázat az egész műsor, elsősorban nem is azért mert egy transzi bejutott és még nyert is hanem mert ahogy te is írtad nem a produkciójával nyert. Az a szégyen hogy így "meg lehet kerülni a rendszert" és ehhez csak az emberek érzelmeire kell hatni. Ez a Kolbász nem mint énekes nyert hanem mint... nem is tudom... "nő"? Férfi-nő? Mindegy, az én szememben csak egy férfi aki nő akar lenni de a kolbászához azért ragaszkodik...
2014. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem igenis el kell fogadni azt aki nemi identitás zavaros, mert nem ő tehet róla, te is születthettél volna így. Amúgy meg jó, hogy nem érvényesült a diszkrimináció.
2014. máj. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2. válaszoló :


Én nem ítélem el azért mert transzvesztita. És ezt írtam is : "Amiatt,hogy transzvesztita nem ítélem el. "

Nekem nincs bajom a homoszexuális emberekkel sem. Nem ítélem el hiszen nem ismerem a személyiségüket.

Itt nem azzal van a baj,hogy egy transzvesztita hanem azzal,hogy gyenge volt a produkciója és mégis nyert. És azzal,hogy NAGYON SOKAN azért szavazták rá mert 'más volt mint a többiek' mert ez sokak számára egy újdonság volt.


De amit írtál,hogy ő így született .. ezzel megoszlanak a vélemények. NAGYON SOK PSZICHOLÓGUS gondolja úgy (és nem egy előadást hallgattam végig) , hogy 'azok' az emberek nem úgy születnek hanem a környezetük/családjuk van rájuk olyan hatással esetleg a környezetük. Én igenis úgy gondolom,hogy ahhoz,hogy valaki homoszexuális vagy transzvesztita legyen ahhoz kellenes KÜLSŐ ÉS BELSŐ tényezők. Belső az például,hogy nem képeseket önmagukat elfogadni és úgy gondolják ' ha más bőre bújnak ' akkor könnyebben elfogadják magukat és a környezetük is könnyebben elfogadja Őket. Vagy belső lehet még az is, hogy az egyik szülőtől nem kaptak kellő figyelmet és neveltetést ezért például egy fiúnál nem alakul ki az,hogy (ha az apja nem törődik vele), hogy hogyan kell egy férfinek viselkedni, és csak az Édesanyjától kapott impulzusok érik. És ezzel nem azt akarom mondani,hogy MINDEN ilyen fiú homoszexuális lesz. Hanem azt,hogy ezek a tényezők NAGYON IS hozzájárulnak valaki 'másságához.'

2014. máj. 12. 19:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Zenével fűszerezett politikai udvarlás az országok között. Ebben az évben megkellett mutatni a világnak,h nem diszkrimináljuk az ilyen embereket plusz a jajj de gonosz Oroszország közismerten homofób és így is odatudtunk csapni nekik.
2014. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Amúgy meg jó, hogy nem érvényesült a diszkrimináció."


1. vagyok és pont arról írtam hogy érvényesült a diszkrimináció, az igazán jó produkciók és előadók lettek diszkriminálva. Mindenki úgy gondolta "szavazzunk rá mert más" miközben egyáltalán senkit se kellett volna érdekeljen hogy ő más. Ennek nem lett volna szabad szempontnak lennie egy DALfesztiválon, az egyetlen aminek számítania kéne az a produkció.


De nem így lett, mindenki aki a diszkrimináció ellen lép fel őt diszkriminálta pozitívan vagyis s.gget csináltak a szájukból. Megmutatták mekkora képmutató alakok is ők, aki pedig nem ért egyet a döntéssel az szerintük diszkriminál...


De. Mit gondoljon most a többi versenyző a saját esélyeiről? Mit mondanál nekik mit tehetnek azért hogy jövőre ha megint kijutnak jobb helyezést érjenek el? Az énekesnők növesszenek szakállat? A férfiak ültessenek be szilikonmelleket? Egy ZENEI fesztiválra?


Most már a vak is látja hogy ezen a fesztiválon a zene csak mint mellékszereplő van jelen és véleményem szerint az egész megy lefele a lejtőn még ha többen is nézik.

2014. máj. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem csak mi vagyunk ennyire felháborodva ezen. Nyugat-Európában jobban tolerálják a másságot, gondoljatok csak Hollandiára :) Amúgy szerintem is undorító, legalább a szakállát szedné le, úgy még talán gusztusosabb lenne..
2014. máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szerintem a műsorban még csak nem is valódi szavazatok döntöttek, és kamu az egész. Próbálnak minket agymosni.

Az ismerőseim közül egyetlenegy ember sem mondta azt, hogy jó hogy Conchita nyert, és azért azt hiszem a szavazatok 50%-a a közönségtől lett számolva.


Az biztos, hogy ez volt az utolsó, hogy én megnéztem ezt a mocskot.

2014. máj. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kini :)) ***** válasza:

ajajajj. Szerintem Conchita produkciója közel nem volt annyira jó, hogy megnyerje. Sőt, én magát az embert sem értem. Nőnek érzi magát, akkor minek van szakálla? Tiszta provokáló az egész. Komolyan, szerintem ez a többi melegnek is lejárató.

Amúgy meg a nagy kedvencem San Marino, Lengyelország, és Belorusszia volt :)

És annak is nagyon örülök, hogy András ilyen jól teljesített :)) 5. hely tőlünk nem semmi, mert mindig utolsónak szoktunk kullogni :D


15/L

2014. máj. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mi a véleményem?? a Twin Twin nyert, nem? igaz, hogy hátulról, de az már csak részletkérdés :DD
2014. máj. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A kommenteket nem olvastam el, csak a feltett kérdést és a hozzá tartozó leírást.

Azért, mert Conchita Wurst nyert miért kellene ócsárolni magát az Eurovíziót? Itt nézők szavaztak, és ha a nézőknek ő volt a kedvenc (akármilyen szempontból is) akkor...Magyarország is 10 pontot adott Ausztriának, és arról sem maga az Eurovíziós Dalfesztivál tehet. És egyesek kedvéért nem fogják eltörölni a pontokat vagy mit tudom én mit csinálni velük...

Színvonal...NEKED IS NAGYOBB SZÍNVONALADNAK KÉNE LENNIE...mondhatom én rád nem igaz? és gondolom ezen megsértődsz, de te se tudod magad nagyon színvonalasabbá tenni. Most gondolj bele:1. HA Conchitát nem engedték volna fellépni, akkor azért tört volna ki a botrány, hogy az ESC elítél másokat, és nem hagyja, hogy kibontakozzanak.

2. Most azért ítélik el magát az Eurovíziót mert Conchita nyert...meg mert részt vett

Szóval, ha belegondolsz akár mit is tett volna az ESC rossz lett volna.

Arról pedig, hogy Conchita indult és nyert...Nem kell azért az egész Eurovíziót leminősíteni...ez olyan mintha egy gyönyörű lányra azt mondanám,hogy van neki egy pattanása az ajkán (ami elmúlik ugyebár) nagyon ronda csaj.

2014. okt. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!