Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az éjjel nappal budapestben...

Nikotin9 kérdése:

Az éjjel nappal budapestben komoly tehát igaz történet vagy egy eljátszott történet alapján van?

Figyelt kérdés
2014. szept. 27. 20:57
 1/10 anonim válasza:
100%

Igen, igaz történet alapján.

Dehogy is... Kitalált az egész.

2014. szept. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom! Ez hogy merülhet fel kérdésként valakiben?!


Ez egy szórakoztató műsor, előre kitalált karakterekkel, megírt forgatókönyvvel.

Ugyan olyan kb mint mondjuk a Barátok közt. Az sem igazi valós történet.

2014. szept. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Most te komolyan elhiszed,hogy ilyen dolgok megtörténnek emberekkel folyamatosan az igazi életben?

Akkor inkább ásd el magad...

2014. szept. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem lehetsz ennyire hülye... Meg majd a valóvilág se megrendezett mi? Úristen...
2014. szept. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
HAHAHAHAHA
2014. szept. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem nem dehogy èn mèg nem làttam ezt csak kèrdeztèk tőlem aztán nem hagyott békén az a bizonyos valaki és megkérdeztem de köszi a válaszokat amúgy meg nincs kedvem ilyen mocskot nézni😊
2014. szept. 28. 18:12
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok ! Faljátok a kultúrmoslékot. Jó étvágyat !
2014. szept. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Nos, mint azt tudjuk, az élet tudja produkálni, a legdurvább, legmeghökkentőbb, vagy éppen a legviccesebb történeteket.

Azt azonban, szerintem bátran kijelenthetjük, hogy az Éjjel nappal Budapest, a Barátok közt, vagy éppen a Jóban rosszban, valamint a hozzájuk hasonló szappanoperák, még annyi valóság alappal sem rendelkeznek, mint egy falusi pletyka.

2014. okt. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy a történet kitalált, előre megírt, a párbeszédek azonban rögtönzöttek, a szereplők temperamentumára, attitűdjére van bízva, miként oldják meg a helyzetet. Ettől valóságshow, és sztem minden eddiginél sokkal színvonalasabb. Eleinte én is szarnak tartottam, lefikáztam, nem néztem. Aztán úgy egy év után bekapcsolódtam, és azóta igyekszem nyomon követni az eseményeket. Sztem bizonyos korcsoport, vmint súlyos magánéleti problémákkal küzdők számára kötelezővé kellene tenni a folyamatos figyelemmel kísérését.
2014. okt. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Már több mint egy éve megy?! Hihetetlen hogy ilyen rég óta...

Amúgy én is néha-néha belenézek ha épp nincs más dolgom, vagy van amikor háttérzajnak megy és néha odapillantok. De annyira nem köt le, hogy folyamatosan és rendszeresen végignézzem.

2014. okt. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!