Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Komoly kapcsolat, igaz szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolat, igaz szerelemmel de valami elromlott volna? Mit tudtok tanácsolni? [Rövidebb verzió] (Hosszú, teljes igaz történet)

Figyelt kérdés

Van egy lány, akibe nagyon Szerelmes vagyok, soha nem kerestük egymást, kb 5 hónapja ismerkedtünk meg egymással, és ami a megismerkedésünket körvonalazza, az szerintem nem egy minden napi történet, és ez fáj a legjobban, szerelmet sohasem kerestük, egyszerűen csak megtaláltunk egymást a nagy világban, megtalálta egymást a két vándorló lélek s felismerték egymást és össze fonódtak. Minden nap rá gondolod, nem tudom elfeledni, nem tudom elengedni, mert egymás szívébe zártuk mind kettőnket, lélekben most is az ő kezét fogom. Sokat gondolok rá nap mint nap, minden álmom vele kezdődik és vele érvéget. Majdnem 2 teljes hónapig voltunk együtt, jóban rosszban mindig együtt voltunk, sajnos neki kiment egyszer a térde, és 1 hónapig nem tudott semerre nagyon menni. Minden nap elmentem hozzá, meglátogatni, és az az érzés amikor először elmentem hozzá, az az arc amit megláttam, amikor bementem a szobájába, azt sosem felejtem el! Legboldogabb ember én voltam amikor, minden nap elmehettem hozzá, és amikor láttam boldog tőlem, ennél jobb dolog, nincs a világon!!! Sajnos amikor ismerkedtünk, akkor nagyon szégyelltem magamat, és nem mondtam el az igazságot neki. :. 18 éves vagyok, és most kelet volna érettségiznem de csúsztam egy évet, meg buktam, és neki azt mondtam azért vagyok még 11.dikes mert 0.dikos voltam. Ezt hazudtam neki, mert nagyon féltem az elutasítástól.( Majd teltek a napok, a szerelmünk kiforrt, és még szenvedélyesebb volt. Egyszer amikor eljött hozzánk, akkor nézegette a tablóm, és szembetűnt neki, ez a dolog, és megkérdezte, újra, erre kérdésre nem számítottam, teljesen magával ragadott a pillanat, amikor ott volt nálam, és sajnos megint rosszat feleltem, rossz szó jött ki a számom. Másnap már nem igen bírtam ki és elmondtam neki. Nagyon rosszul esett neki:." Engem még így nem bántott meg senki" Ettől kezdve, megromlott kicsit a kapcsolatunk. De még ekkor is nagyon szerelmesek voltunk egymásba, de valami elkezdett változni. Mondogatta is olyan mintha csak barátok lennénk, Ezt én nem értettem, mert minden ugyan olyan volt mint régen. Voltak apróbb vitáink, is ami szerintem néhol, elég súlyos, következményekkel járt, a másik meg, hogy nagyon kis problémák voltak. Elkezdtünk hanyatlani, nem volt elég élet tapasztalatunk, megoldani, kezelni a dolgokat. Majd szakított velem, és csak annyit mondott:. Megváltoztak az érzéseim, és senkit nem tudna most szeretni, se engem, se senki mást. Sajnos neki, nagy csalódási voltak az életben, mint a fiúk, mint az érzelmekben, de nem tudom bennem csalódott-e. Nem tudom elengedni most-se mert nagyon hiányzik, és 1 hónapja már, hogy teperek utána, folyamatosan, hogy meg tudjuk oldani a dolgokat. Rossz neki egyedül, de sajnos nem látja be. Én meg nem tudom hagyni, hogy egyedül legyen, még így 1 hónap múltán is imádom őt, bármennyire is fájt a szakítás.


Ez egy lerövidített történet, a teljeset itt találjátok:.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Kérlek titeket segítsetek.! Köszönöm mindenkinek, olvassátok el kérlek a teljes történtet!



2013. aug. 11. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy picit vegyél vissza a teperésből, ne járj a nyakára. Pár napig ne keresd és hidd el, ha fontos vagy neki, ő fog rákérdezni, hogy hogy vagy és mi van veled. Ilyen egyszerű a megoldás.
2013. aug. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szép szerelmes ömlengés volt...Szűrd le a tanulságot: soha, semmilyen indokkal nem indítjuk hazugsággal a kapcsolatot, mert ez lehet a vége.

Ezen már nem nagyon lehet segíteni. Két hónap az bakfitty, ha ennyi idő alatt elveszítetted a bizalmát, nem valószínű, hogy ad még egy esélyt. Legközelebb legyél okosabb, és ne hazudozz.

2013. aug. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2 Hónapig jártunk, és most 1 hónapja, hogy alig beszélünk.

Valamilyen szinten téren igaza van mindenkinek, de ennyi nem tehetne tönkre semmit.

2013. aug. 11. 11:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányok rendkívül érzékenyek pont azért, mert már csalódtak nagyot. Így már más a helyzet. Nem tartom valószínűnek h ennek lesz folytatása. Csak a hosszabb idő adhat választ, de én a helyedben nem keresném fel addig.
2013. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amint látod, mégis...Vagy a nagy romantikus ábrándozásod közben nem tűnt fel, hogy ő mégsem olyan hősszerelmes, mint te, és a hazugság kiderülése csak a pont volt az i-re.

Mindenesetre ha ráakaszkodsz, az garantáltan nem fog segíteni rajtad.

2013. aug. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ő nagyon akar barátkozni, sok mindent szeretnénk csinálni.Azt mondta, talán ha jobban meg ismer, mert szerinte nem ismert meg eléggé, pedig mindent tudunk egymásról. Nem értem miért nem veszi, észre, hogy én még mindig keresem, és más tudná így szeretni.: De nekem nem barát kell...
2013. aug. 11. 11:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt az őszinteség a legfontosabb. Másrészt azért ez nem akkora hazugság volt, amit ne lehetne megbocsájtani. Szerintem még érthető is. Szégyellted, hogy megbuktál és ezt, akkor nem tudtad, hogy vállald. Nem tudom, hogy kezelted ezt. Amikor elmondtad neki, hogy hazudtál, akkor elmondtad neki, hogy azért tetted, mert szégyellted, hogy megbuktál és féltél, hogy emiatt másképp fog Rád nézni?


Szerintem ez nem volt nagy hazugság. Szerintem inkább a múlt emlékei azok, amik megijesztették.


Várj türelemmel és lehet, hogy sikerül magában elrendeznie a dolgot.

2013. aug. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez volt a fő ok, hogy nem mertem elmondani, mert féltem, máshogy fog rám nézni. Sok apró vita elcsattant már, de ezeket soha nem én generáltam. És nekem ezek most inkább ürügynek szolgáltak...:(
2013. aug. 13. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!