Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Alföldi Róbert az X-faktorban?...

Alföldi Róbert az X-faktorban? Miért pont a fiúkat kapta?

Figyelt kérdés

Először is tisztázzuk, hogy én tisztelem Alföldit és bírom a stílusát. Azt is tudom, hogy meleg, de ezért nem ítélem el! Az X-Faktor c. műsorral kapcsolatban többminden kérdés is felmerült vele kapcsolatban:

1. Miért lett mentor, ha ő színész, de nem énekes (nem tud énekelni)? Így hogyan tud bíráskodni az énekesek zeneisége felől?

2. Mentorként miért a fiúkat kapta? És vajon a fiú versenyzők tisztában vannak vele, hogy meleg és ezt esetleg bevethették pl. akkor, amikor neki kellett választania 3 versenyzőt? Pl. láttam, hogy voltak kacsintások, meg szerelmesdalok, amiket Alföldinek énekeltek...



2014. okt. 21. 11:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
szerintem meg lehet, hogy megdugta a helyes fiúkat, én is ezt tenném melegként lol
2014. okt. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem én vagyok az "objektív atyaúristen", de én is tudok válaszolni.

Alföldi tökéletes-e? Korántsem! De még mennyire nem! Nem attól lesz valaki tökéletes, hogy végigkúrja-e a kollégáit vagy sem.


Volt szerencsém pár éve Alföldivel dolgozni. Színházban. Ahol elég sok a meleg. A jóképű meleg is. Parányi jelét nem mutatta annak, hogy tetszene neki valamelyik.


A melegek is ugyanolyan emberek, mint a heterók. Én heteróként maximálisan külön tudom választani a munkát és a magánéletet/szexualitást. Mást miért ne tudná?

2014. okt. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

*Más miért ne tudná?

(előző voltam)

2014. okt. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Te még nem hallottál olyasmiről,hogy vannak akik szét tudják választani a munkát és a magánéletet?


Hidd el,ha fiatal fiúkkal akar szexelni,talál civilben is bőven!


Ez kb olyan,mintha azt mondanád,hogy a G azért kapta a 25 év felettieket,mert az érettebb nőket kedveli.


Ha Alföldinek még tetszik is valamelyik fiú,nem hiszem,hogy tudtára adná...

2014. nov. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Annak már sokkal nagyobb esélye van,hogy két ember között érzelmek alakulnak ki,még ha nem is akarják.


De,hogy csak szimplán szexeljen valaki így,arra nagyon kicsi az esély.


Amúgy a melegeknél meg még az is megvan,hogy direkt megakarják mutatni,hogy ők nem csak szexuális lények.

Ha egy heteró poénból utalgat a szexre,az tök "vicces",még ha egy meleg ezt teszi,egyből rásütik,hogy "csak arra tud gondolni".

2014. nov. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Alföldi biszexuális, úgyhogy mindegy fiúkat vagy lányokat kap-e. Másodszor pedig több helye van a mentorok között, mint mondjuk Tóth Gabinak. Gabi nem tud énekelni se viselkedni. Szikoràt tisztelem nagyon, de azért ő sem egy Freddie Mercury, minden egyes szavát a lapjáról olvassa.. :D Little G legalább egy tehetséges zenész, Alföldi pedig inkább lelki oldalról segíti a versenyzőket. :)
2014. nov. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
45%
Ha egy meleg/biszex kap fiukat abbol mer kell ekkora ugyet csinalni!?!? Ennyierovel G miert a lanyokat kapta? Röhejes... En imadom Alfoldit akarkihez is vonzodik, egy emebrt nem az indentitas alapjan kell megitelni (bocs az ekezetekert)
2014. nov. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Elso valaszolo egy proli tajparaszt...
2014. nov. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Szikora annyit ért a zenéhez mint Orbán Viktor.Szerintem ő a meleg.
2014. dec. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!