Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek melyik volt a...

Szerintetek melyik volt a legjobb Való Világ széria?

Figyelt kérdés

Sziasztok :D szerintetek meddig volt eddig a legjobb Való Világ széria,illetve legkedvencebb szereplötök az eddigi szériakból?

megkérném azokat akik utálják a Való Világot,hogy ne írkálják ide a hsz-eiket



2014. nov. 24. 23:08
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
57%
Az alekoszost néztem először, szóval azokat nem láttam amik előtte voltak, de sztem az volt a legjobb, ő csinálta a legnagyobb show-t. :D Kár h a csicska rtl nem engedte h fönt maradjon youtubon az ilyen bestofalekosz cuccok, jó lenne kicsit nosztalgiázni. :)
2014. nov. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
80%
A 4.
2014. nov. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
64%

nekem a 4. tetszett, a mostani meg nagyon sz4r...

A 4.-ből a kedvenceim Alekosz, Éva és Olivér voltak, de már kinőttem abból a korból, hogy szórakoztatónak tartsam.

Az előző háromra meg nem nagyon emlékszem, kis pisis voltam akkor még :D

2014. nov. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
50%
Egyértelmű hogy az Alekoszos volt a legjobb! Nagyon sokat röhögtem Szandikán , Olivéren , Éván és Alekoszon! Nagyon szívesen visszanézném azt a szériát!
2014. nov. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
82%

Igen, a 4. volt a legjobb, de a 4-es széria előttiek is nézhetőek voltak.

A 5. szériától kezdve viszont csapnivaló az egész. Amilyen embereket beraknak oda. Nem lehet rajta röhögni. 3 percig nem tudok előtte maradni.

2014. nov. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
én is láttam mindegyiket,nekem is a négyes
2014. nov. 25. 21:06
 7/56 anonim ***** válasza:
85%

szintén szerintem is az alekoszos a nyerő.

a leggyengébb meg a 6os a túl fiatal brigád miatt.

2014. nov. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a kis pisis kategória vagyok, ahogy itt írta valaki. Mindet láttam, minden szereplőre emlékszem. Nekem a kedvencem a VV2 és a VV3 volt. Kedvenc villalakóim pedig: Vitkó Laci, Molnár Anikó, Sziszi, Leó, Katka, Frenki.
2014. nov. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
75%
nekem az 5-ös, de csak Attila miatt, nagy karakter volt, a 6-7 már nem tudott ilyet felmutatni, csak agyatlan barmokat. a második kedvencem nekem is a 4-es
2014. nov. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
82%
a 4 volt a legjobb. az 5 nem tetszett, mert kb csak arról szólt hogy Attila manipulálja a többi hülyét, a 6-ot inkább hagyjuk is, gyerekek szerepeltek benne. de most nézem a 7-et is, és azt kell mondanom lehet érdekesebb lesz mint a 4.
2014. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!