Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is rossz hatással...

Szerintetek is rossz hatással van a magyar társadalomra a magyar kereskedelmi csatornák?

Figyelt kérdés
Fiatal korom ellenére, felháborítónak tartom a magyar kereskedelmi csatornák műsorait különösképp a ReTekLub adásait. Az Éjjel-Nappal Budapest, A Fókusz na és persze az újabb az eddigieknél sokkal vulgárisabb és sz*x-központúbb Való Világ, szerintem degenerált torz-gondolkodású fiatalokat teremt a nézésével. Tudom nem kötelező nézni, könnyű mondani, de sokan nem is azért nézik, mert jó lenne. De én komolyan aggódok, hogy az amúgy is elcs*szett világban, ilyenekre van még igény! Nem tudom hová tart ez az ország, de ez nagyon nem a JÓ út! Nem igaz ,hogy nem tudják megreformálnia médiát! Ki az az ész aki az ilyeneket engedi még sugározni? ÉBRESZTŐŐŐŐŐŐŐŐ!
2014. nov. 27. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Azért adnak ilyeneket, mert erre van igény, ezt nézik. Kereskedelmi csatorna lévén az eladott reklámidőkből élnek, ami annál drágább, minél nézetted valami.


Szóval nem a média rontotta el a társadalmat, az ilyen lett, a műsorszolgáltatók pedig hozzájuk idomulnak. Maguktól ilyenek az emberek, nem kell nekik segítség.


Emiatt műsorváltoztatással csak azt érnéd el, hogy más csatornára vándoroljanak, ami kielégíti az igényiket. A problémát máshol kell keresni és kezelni, a média csak egy mutató.

2014. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!