Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Valóvilág 7 VV7 játékosai...

A Valóvilág 7 VV7 játékosai közül hányan roma származásúak?

Figyelt kérdés
Akár félig, akár teljesen.

2014. dec. 26. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Maci egyértelműen, meg Edina, Ádámban is van egy vonóval
2014. dec. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Maci? Na nem, szerintem ő nem. Viszont a Zsuzsa, Edina -egyértelmű, Laciban van egy adag, szerintem rá gondolsz, nem Ádám.


Zsuzsa, Edina, Laci, és talán az Edina, a prosti lány.

2014. dec. 27. 15:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Zsuzsa egyértelműen. Talán Laci is. Edina nem biztos, de lehet.
2014. dec. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
márpedig Maci akkora egy kaffer kancigány, hogy az letagadhatatlan
2014. dec. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Zsuzsa, Edina, Laci, és talán az Edina, a prosti lány."


Itt kétszer írtam, hogy Edina, de másodiknál nem rá, hanem a Dórára gondoltam. Szóval Dóra, az állítólagos prosti, benne van talán egy kevés.

2014. dec. 29. 09:12
 6/11 anonim válasza:
Mind az. A viselkedéstől függ nem a bőr szinétől!
2015. jan. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Zsuzsa tuti hogy az. Dóri pedig szoli nélkül sem fakul a villában. Edinának viszont a stílusa nagyon romás. Ahogy fölturbózza a vitákat , ahogy a semmiből is képes vitákat kavarni, és csak mondja -mondja..... hát lehet hogy ő is.
2015. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Edina a román, az biztos hogy az, a prosti dóri az is van egy beütése, és fannika is annak tűnik, bár a szülei fehérnek tűnnek. Ő inkább a viselkedése, a fekete haja és az agyonszolizott bőre miatt tűnik annak.


A Laci tuti az, nem véletlen az edinával van, még ha kamu szerelmes, a macira nem mondtam volna, egyesek szerint az is az, eléggé felülreprezentált a csapat.

2015. jan. 25. 08:34
 9/11 anonim válasza:
Edina egyértelműen, és Laci!Edina viselkedése is cigó nem csak a kinézete!
2015. febr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én szerintem leginkább az Edina, a beszéde is nagyon olyan, csupa á-val beszél és el is húzza néha a szavakat, pl. "a hajamat is megfogtaaaaa". A Laciról elsőre nem gondoltam volna, de amikor már összejött az Edinával akkor is gyanús volt. Most pedig egyre több jel utal arra, hogy neki is van egy olyan beütése. A beszéde, viselkedése alapján pedig sorolhatnánk még a villalakókat ezzel az erővel, mert a többségük nem képes kontrollálni magát. Bőrszínüket pedig nagyban a KSZ folyásolja be (ugyebár azon belül a szoli)
2015. febr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!