Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te elviselnéd ha párod/bnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elviselnéd ha párod/bnőd legjobb barátai roma származásúak lennének, és sokat járna össze velük?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..



E kérdés kapcsán jutott eszembe......

Én nem értem ezen mit akadnak ki sokan....

Magyarok között is rengetek a bűnöző.....



2013. júl. 10. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van annyi bűnöző magyarok között, mint cigányok között, csak épp az sem mellékes, hogy 10-szer annyi magyar él MO-n, bár már nem sokáig, még egy-két évtized és mi leszünk a kisebbség...
2013. júl. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

csak ha normális romák!

mert ritka, de vannak oylanok is! ezt leszűröm már az első találkozásból, ha bemutat nekik.

ésha nagyon purdék, akkor fájna vagy sem, dobnám a lányt.

2013. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát figyu ez sok mindentől függ, én ismerek pár romát ők speciále jóarcok, viszont ismerek olyat is, akiről tudom, hogy balhés viszont engem nem bántana, azért jobb megtartani azt a kis távolságot legalábbis az utóbbi esetben
2013. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az előítéletes emberek buták.

Akik meg 1-2 ember cselekedetei alapján egy népcsoportot utálnak, szok is.

Velem soha semmi roszat nem tettek a cigányok, egyszer jártam is egy cigány csajjal egy napig.

Amúgy az, hogy cigány, az nem szitokszó, mint a paraszt se.(hiszen ez a nevük)

Csak a szövegkörnyezet teheti azzá.

2013. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Magyarul a nevük cigány. Amúgy nem érdekelne, ha az új barátai követnék az elvárható társadalmi normákat. Mindenki azzal barátkozik, akivel akar.
2013. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
rászolgáltak a nevükre
2013. júl. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem nem szolgáltak rá....és mindegy látom a linkelt kéréshez normálisabb válaszok érkeztek,ott le is pontozták a taplókat :DDD
2013. júl. 10. 21:52
 8/8 anonim ***** válasza:
nem szolgáltak rá? ja persze, teljesen véletlenül alakult ki ez a nézet a romákról
2013. júl. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!