Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nézik annyian a Rising...

Miért nézik annyian a Rising Start?

Figyelt kérdés
Megdöbbenve látom hogy átlagosan 1,2 millióan nézik ezt a müsort. Némileg többen is mint az X faktor 2014-es adásait. Nem értem mégis mi benne az ilyen jó ? :( Ott van az a két unalmas müsor vezető és csak rikácsolnak meg az a nagy kamu szavazás. Mégis miért nézik ennyien akkor ezt ? :( ??

2015. jan. 31. 19:54
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
92%
De akkor miért érdekel annyira? Én se szarozom pl a VV-t pedig meg van róla a nem éppen pozitív véleményem. Nézze, akinek erre van igénye, én nem foglalkozom vele.
2015. febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

Nem szarozom a müsort csak véleményt nyílvánítok.

A kérdésemben is csak azt mondtam hogy hogy néznek enyien 1 ilyen uncsi müsort, amire érdemben nem is kaptam megfelelő választ?!

2015. febr. 2. 21:55
 13/41 anonim ***** válasza:
77%

"Nem szarozom a müsort csak véleményt nyílvánítok."


Öööm...


"csak mondom hogy az a Rising egy szar müsor"


Ezt te írtad tegnap 20:12-kor.


Kaptál megfelelő választ, már leírtam neked, hogy azért nézik, mert lehet ingyen szavazni, és mert ez egy új műsor, így sokan kíváncsiak rá. Nem értem, mit kell ezen még ragozni. Tetszik az embereknek és kész. Komolyan nem tudom, mi a bajod.

2015. febr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

De nem kaptam mivel csak az ingyenes szavazással jösz.

Ezt is az Rtl-től nyúlták le, mivel ilyen először a Való világban volt.

Kül. is ma már a szavazós müsorok több mind fele ingyenes, ez nem nagy cucc, mégis sokan nézik.

A kérdés: Miért ? :(

A s.arozással pedig elnézést kérek ezt csak azért irtam mert nagyon felidegesítetetek.

De a véleméényem továbbra is az hogy nagyon rossz müsor a Rising.

És továbbra is várom a válaszokat, hogy

Miért nézik akkor ennyien ? :)

2015. febr. 3. 17:44
 15/41 anonim ***** válasza:
Az összes kereskedelmi tévé által gyártott műsor egy rakat szär, de az M1 se gyárt különbet. Aki ezeket nézi, azt nagyon sajnálom, aki meg jónak tartja, annak pedig semmi erkölcsi, sem ízlésbeli értékrendje nincsen. Pl. jól mutatja a te példád is, hogy az alapján mondod hogy milyen érdekes tud lenni a magyar nép, hogy a műsor a benned rejlő alantas ösztönökre játszik rá. A következő mondat is remekül példázza az igényszintedet, mivel számodra egy párbaj vagy egy kiválasztás, ahol semmi érdemlegesről nem döntenek, csak arról, hogy a sok kutyákhoz hasonlóan összezárt sutyerák közül melyik fog hazamenni, az számodra izgalmas. Ez egyszerre az igény és ízlésbeli szintedet, továbbá az életszínvonaladat tekintve is sokat elárul rólad.
2015. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó mégis mi nézzek este 10-kor nem birok aludni pont jó vicces müsor.

De tényleg ilyenkor mit nézzek?

És te csak ne minősítsél az alapján hogy én mit nézek !

2015. febr. 3. 21:54
 17/41 anonim ***** válasza:

Azt mondtam hogy sokat elárul az adott személyről (pl. rólad) az hogy mivel tölti a szabadidejét, milyen műsorokat tart jónak, miket néz.


Rengeteg értelmes tevékenység van amivel az ember eltudja tölteni a szabadidejét, lehetetlen lenne felsorolni olyan sok van. Ha meg mindenáron nézni kell vmit, akkor a helyedben a sok csatorna közül megpróbálnék találni egy értelmesebbet, szórakoztatóbbat (igen, nem ez a televíziós szórakoztatás felsőfoka!), nem pont a legszärabbat. Egyébként meg nem csak a tv-n lehet nézni valamit, hanem lehet keresni a neten is/letöltögetni sorozatokat, filmeket, ezekből meg végtelen mennyiségű, ma is folyamatosan készülő nyersanyag van.

2015. febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

De olyat kell nézni amit más is néz, kell hogy legyen valami közös téma.

Akkor több mint 300000 ember hülye mert nézi a müsort ?

Amire letöltök egy filmet, meg kiválasztom a legjobbat elmúlik az időm !

És végül, nem te mondod meg hogy mit ne csináljak,

A VV sokkal értelmesebb müsor mint a Rising.

Köszönöm ! :)

2015. febr. 4. 17:20
 19/41 anonim ***** válasza:

Nyilván a kérdező egy troll ha ilyet ír hogy szinvonalasabb egy VV mint egy tehetségkutató :)))

Ezzel minden elárult az értelmi szintjéről :)

2015. febr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó !

Hát azt ne mond hogy az a unalmas müsor érdekesebb mint a VV.

Szerintem nem hülye aki nézi a Risinget, csak a müsor rosz.

De ti egytől egyik leminősítitek a müsort azt a rengeteg embert, ez csak titeket minősít.

Szerintem ti csak irigyek vagytok a nyertesre hogy mi mindent nyer.

Köszönöm ! :)

2015. febr. 5. 18:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!