Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nézik annyian a Rising...

Miért nézik annyian a Rising Start?

Figyelt kérdés
Megdöbbenve látom hogy átlagosan 1,2 millióan nézik ezt a müsort. Némileg többen is mint az X faktor 2014-es adásait. Nem értem mégis mi benne az ilyen jó ? :( Ott van az a két unalmas müsor vezető és csak rikácsolnak meg az a nagy kamu szavazás. Mégis miért nézik ennyien akkor ezt ? :( ??

2015. jan. 31. 19:54
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Meee szépen énekelnek , meg lehet rajta izgulni/szurkolás
2015. febr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

"De olyat kell nézni amit más is néz, kell hogy legyen valami közös téma." - Most elmondtad mi a legszomorúbb ebben az egészben. Az emberek nagy részének lehet eszébe se jutna nézni ilyeneket, de sajnos "rá van kényszerülve" mert ha nem nézi szinte lehetetlen a beilleszkedése a kisközösségekbe. Fiatalabbaknál aki ilyen dolgokat nem néz, nem használ olyanokat mint pl. FB, akkor nagy valószínűleg ki is közösítik. Ez a szomorú. De engem ezek sose érdekeltek, van néhány barátom akivel egyszerre követünk/nézünk sorozatokat, filmeket, sporteseményeket, esetleg zenéket, játékokat, nagyon esetleg show műsorokat, így velük mindig van közös téma, ráadásul rengeteg másról is tudunk beszélni olyan bensőséges a kapcsolatunk. A közösség meg nem igazán érdekel, ha van egy olyan közösség velük beszélnék, de velük sajnos nem értjük meg egymást. Ez van, nekem többet ér hogy minőségi időtöltésben részesüljek, meg alapból hogy azt nézzem amit szeretek mint hogy azon izguljak hogy hú majd be tudok-e illeszkedni. Amúgy is mindig inkább kívülálló voltam, a véleményem meg mondjuk el tudom mondani a műsorról ha beszélni kell róla :D.


"Akkor több mint 300000 ember hülye mert nézi a müsort ?"


Hát figyelj, annyi hülye simán van M.o.-on :D. Amúgy nem mondtam ilyet hogy hülye lenne aki nézi, csak az igény, az ízlés, az életszínvonal és az olyan értelembe vett "szellemi fittség" (ami alatt azt értem, hogy mennyire van agyilag "elhülyülve" az illető, egy okos ember is elhülyülhet, csak nyílván ő a szellemi képességei miatt fogékonyabb a tudásra, az értelemre, a dolgok mögé való látásra, sokkal gondolkodóbb, hajlamosabb meglátni a problémákat, megoldani őket stb.) tekintetében szerintem nem ütik meg azt a szintet ami az ideális emberi szint lenne. Ezzel nem azt mondom hogy "nem emberek", hanem, hogy rossz úton járnak, ezzel saját maguknak is valamilyen szinten kárt okozva.


"Amire letöltök egy filmet, meg kiválasztom a legjobbat elmúlik az időm!"


A VV-nél nem nehéz jobb filmet találni :D. Amúgy kezdj nézni valami sorozatot akkor, az leköt egy ideig, utána ha tetszett tök hamar találni másikat. Pl. Breaking Bad-et nézem, de már ajánlják a Drótot, mert a témája hasonló és elvileg nagyon jó, akkor ott van a most bemutatásra kerülő Better Call Saul, tehát így egy idő után úgy is annyit fogsz követni hogy a VV-t sokszorosan ki tudod tölteni.


"És végül, nem te mondod meg hogy mit ne csináljak,

A VV sokkal értelmesebb müsor mint a Rising."


Nem akarok semmit megmondani, távol álljon tőlem a népnevelés. Én elmondom a véleményem, mert végül is kiírtad ezt a kérdést, a VV-s témát is te dobtad fel, így gondoltam megosztom az álláspontom, az már a te dolgod hogy mondjuk megfogadod-e vagy sem. Szerintem nyilván érdemes lenne, de ezt persze azért gondolom így mert ez az én álláspontom, amit helyesnek tartok, aztán lehet tévedek. A Risingról meg annyit hogy szerintem jobb mint a VV, mondjuk ezek a valóságshow-k a legalja minden TV-s műfajnak, tehát nem nehéz egy jobb zenés tehetségkutatót csinálni, de ugyanúgy rossz műsor, tehát a példa nem éppen helytálló, mert kicsit úgy hangzott mintha én rá akarnálak beszélni hogy már pedig a Rising amit nézni kell. Szerintem meg épp ellenkezőleg az ilyeneket is hanyagoljuk, még ha ez az eddigi M.o.-i zenés tehetségkutatók közül a legjobban is sikerült.

2015. febr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

De te leírtál egy csomó dolgot aminek nincs értelme.

Pont azt mondtam szerinted hány ember nézi ezeket a drótokat meg mit tudom én miket írtál.

A lényeg hogy erről senkivel nem tudnék beszélgetni.

És végül a Való Világ, Barátok Közt és az Éjjel-Nappal Budapest a világ legjobb műsorai !

Köszönöm ! :)

2015. febr. 5. 22:08
 24/41 anonim ***** válasza:
veled nem érdemes veszekedni mert annyira buta vagy, mint a tök. leírtuk többször is, az emberek miért szerethetikk annyira, de neked egyiks e jó. te bajod. nézz amit akarsz, nem látod, hogy mennyien ellened érvelnek? nem lehet hogy nem te vagy itt az egyetlen okos, hanem inkább az egyetlen ostoba, aki nem képes elfogadni a többiek egyöntetű válaszát?? és tessék nyugodtan lepontozni engem nem érdekel de leírtam neked normálisan többször is a választ a kérdésedre, ami az volt, hogy miért szeretik annyian a rising start. de neked egyik se jó. neked a tények se megfelelőek. nem érted, hogy azért, mert neked nem tetszik, másoknak még tetszhet?? mit nem lehet ezen érteni?? istenem. ilyen agyi szinttel komolyan mondom jelentkezz a vv-be.
2015. febr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

Nyugi !

Tiszta ideg vagy, mit hülyézed le azokat akik nézik a VV-t.

Ők is emberek mint akik nézik a Risinget.

Csak mindenki mást szeret nézni.

Akkor a válasz a kérdésre: Kiváncsiak a nézők a rikácsoló Nórára és Majkára. Továbbá érdekes nekik az ingyen szavazás amit a VV-től nyúltak le ! :)

2015. febr. 6. 12:31
 26/41 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megsérteni, de sajnos igaza van a legutóbbi válaszolónak, valóban nagyon értetlen vagy.


Most is írtad, hogy pont azt mondtad hogy szerintem hány ember nézi azokat a sorozatokat amiket ajánlottam (pedig ilyet nem is mondtál), meg hogy erről senkivel nem tudnál beszélni. Konkrétan mindkét sor teljesen értelmetlen, mert leírtam már hogy ez szomorú hogy rengeteg ember azért nézi mert a körülötte lévő közösség is nézi, és írtam erre hogy viszont van kiút, mert lehet én nem tudok a körülöttem lévők 90%-ával közös hangot találni, de nem is akarok, mert van 5-10 barátom velük meg hasonló dolgokat követünk nyomon (amúgy a Drót meg a BB rohadt ismert sorozatok, több százezer szavazatuk van az ImDb-n), hasonló a gondolkodásunk, és amúgy is ha nem is nézünk éppen semmit egyszerre, akkor is olyan bensőséges a kapcsolatom velük, hogy bármiről tudunk beszélni, és nincs is erre szükség hogy nézzek valamit mert azt most jelenleg sokan nézik körülöttem. Ez egy nagyon álságos alku főleg ha a Való világ a tv műsor tárgya.


Erre meg te mondod hogy nincs értelme egy csomó dolognak amit írok, pedig pont te írtál két olyan sort amiből egyik nem is hangzott el mint kérdés, a másikra meg válaszoltam.


Mind1 szerintem nézd meg pl. Breaking Bad-et mert utána eszedbe se fog jutni ilyen sületlenségeket összehordani mint amit a negyedik sorodba tettél.

2015. febr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

De ne mondjátok nekem meg hogy én mit nézzek.

Ezekkel a Drótokkal jöttök megkérdeztem 25 ismerősömet és egyik se tudta hogy mi az.

A lényeg ha én Való világot akarok nézni akkor megteszem, mindenki azt néz amit akar, fogd már fel avval a 70-es IQ-dal !

Köszönöm ! :)

2015. febr. 7. 11:09
 28/41 anonim ***** válasza:
Jól van akkor ezt itt fejezzük be. Én abszolút türelmesen, sértés mentesen próbáltam írni, pedig az írásodból lerí rólad hogy amikor az észt osztották neked nem sok jutott belőle, de ez, hogy nekem mondod, hogy én, aki eddig pont azért "küzdöttem" hogy ne nézz ekkora baromságokat, mert az ember gondolkodó lény, lépj ki ebből a posványból és hogy van kiút, még sorozatokat is ajánlottam, de te erre nekem mondod, hogy én a 70-es IQ-mmal értsem már meg, hogy te h*lye akarsz maradni és úgy leélni az életedet majd pedig meghalni, hát akkor azt mondom hogy halj is így meg! Úgy is azt mondják boldogok a lelki szegények mert övék a mennyek országa. Gondolom nem hallottad. Nem is baj, maradj csak hülye.
2015. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Amúgy meg leírtál megint 3 tök értelmetlen sort, először úgy csinálsz mintha én kényszerítenélek arra, hogy te nézd a BB-et, közben én csak azt mondtam hogy szerintem/úgy gondolom/érdemes lenne elkezdened nézni (ajánlottam), és mondjuk tömeg ember helyett aki folyamatosan be akar illeszkedni a többi tömeg birka közé, és meg akar felelni a körülötte lévő közösségnek, légy gondolkodó egyén és alakíts ki egy saját baráti kört, úgy se kell több az embernek, amit meg te csinálsz az jelenleg kevesebb. Amúgy még hozzátenném hogy példaként mondtam a BB-t, már az is haladás ha van egy baráti köröd akikkel mondjuk a Jóbarátokat vagy a Vámpírnaplókat nézitek, és nem a környezetednek kell megfelelni (amúgy már azt is mondtam nem kötelező nézni valamit, barátaid és életed is lehet anélkül.)


Ugye a második mondatodat is kétszer leírtam hogy ez szomorú, hogy az ember a körülötte lévő közösségnek akar megfelelni, és hogy ez egy álságos alku, főleg a VV esetében szóval ne csináld. És alakíts ki egy baráti kört, velük meg úgy se a VV-t fogjátok nézni, mi is pl. sorozatok/műsorok terén BB-ről, Dexterről, Walking Dead-ről meg ilyenekről beszélgetünk és a Való világról aktuális történéseihez meg hozzá se tudunk szólni.


"A lényeg ha én Való világot akarok nézni akkor megteszem, mindenki azt néz amit akar" - Ezt muszáj volt kimásolnom mert utolsó tanácsként annyit mondanék, hogy (tudom tanács se kell, de nem kényszerít rá senki hogy megfogadd, csak mondom) ne állj harcban a veled nem egy véleményem lévőkkel. Itt is egy harcként fogod fel ahol én a sorozataimat akarom rád erőltetni, de te kiállod a próbát, mert te vagy olyan erős jellem hogy eldöntsd, hogy egyébként sík hülyeként akarod leélni az életed és Való világot meg Barátok közt-öt nézni szórakozásként. Olvasd el amit mondok, ha hasznosnak érzed építsd be, ha nem akkor hagyjad, én csak ajánlok, meg a véleményem mondom, nincs itt semmilyen harc!

2015. febr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

Szerintem itt csak 1 mondat:

Aki mondja másra, az mondja magára!

2015. febr. 7. 20:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!