Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nézik annyian a Rising...

Miért nézik annyian a Rising Start?

Figyelt kérdés
Megdöbbenve látom hogy átlagosan 1,2 millióan nézik ezt a müsort. Némileg többen is mint az X faktor 2014-es adásait. Nem értem mégis mi benne az ilyen jó ? :( Ott van az a két unalmas müsor vezető és csak rikácsolnak meg az a nagy kamu szavazás. Mégis miért nézik ennyien akkor ezt ? :( ??

2015. jan. 31. 19:54
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
kedves #29-es szerintem nem érdemes írni neki, nem lehet több 14-nél a kérdező :)))
2015. febr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, létezik privát üzenet is !
2015. febr. 7. 22:49
 33/41 anonim válasza:

Kedves kérdező!


3 esélyes: - RTL klub-nál dolgozol

- Kirúgtak a TV2-től

- 18 év alatti kiskorú vagy


Egyébként szerintem az énekesek színvonala miatt nézik annyian, amennyien.

2015. febr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy a VV miként jött elő? Nem ugyanaz a műfaj, épp ezért értelmetlen a kettőt összehasonlítani. A Rising Star egy zenés vetélkedő, és az emberek nem a gyakran tényleg butaságokat beszélő műsorvezetők miatt nézik, hanem az énekesekre figyelnek. Mert kérdező, ez benne a lényeg. Nincs okostelefonom, ezért a szavazásba nem tudtam beleszólni, de végignéztem, mert kíváncsi voltam, hogy a kezdő énekesek hová fejlődnek. És nem értem, hogy miért mondják sokan, hogy kamu a szavazás? Szerintetek a gép hasraütésszerűen ír ki százalékokat? Azért ezt nem hiszem. Persze vannak hibái a műsornak, de a százalékértékek szerintem reálisak.
2015. febr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

Azért jött szóba mert mondtam hogy a VV-nek volt először ilyen applikációja.

Azt is tőlük szedték,...

A szavazás meg úgy van ahogy a TV2 akarja sok ilyen beismerő kommentet olvastam.

De ne térjünk ki a kérdésem alól.

Azt már írtad hogy szerinted ez egy érdekes tehetségkutató műsor.

Na de akkor kérdezem, miért nem nézik annyian a Dalt, vagy az X faktort ?

Szerintem ezek sokkal jobb műsorok a Risingnél,...

2015. febr. 18. 11:02
 36/41 anonim ***** válasza:
régen sokan nézték az x faktort de már kezd unalmas lenni és a zsűri is lecserélődött, ami sok mindenkinek nem tetszik
2015. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

Hát én például a Rising egyik műsorvezetőjéről sem hallottam.

Az X faktorba meg egy csomó ismert ember van és volt is.

Gondolok itt Alföldire és Tóth Gabira, a régiek közül Gesztire, Keresztes Ildire vagy eppen Feróra.

Na de akkor itt a kérdés akkor miért is

nézték annyian a Rising Start?

2015. febr. 18. 14:41
 38/41 anonim válasza:
Azért, mert a Rising Star-ban több jó énekes volt. A zsűritagok szókimondóbbak. Érdekes volt a nézőknek az új show. Mező Misi szerintem legalább olyan ismert, mint a Gesztesi és az Alföldi. Az X Faktor zsűritagjai régebben sokkal érdekesebbek és jobbak voltak. A Dal pedig egy adásra jó. De nagyon unalmas, hogy az előadók mindig ugyanazt a produkciót adják elő hétről hétre.
2015. febr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Már évek óta ugyan azzal a tartalommal megy az xfaktor, csak más énekesekkel és zsűrikkel. Igenis nagy újítás volt az ingyenes szavazás és az új stúdió is. Nekem az énekesek is jobban megmaradtak. Az meg mekkora hülyeség, hogy VV-ről koppintották az ingyenes voksolást.... Teljesen más műsor. Csak annyi a különbség, hogy az egyik tehetségeket fedez fel és zenei örömöt nyújt a nézőinek, a másik pedig butítja a népet, mint például téged.
2015. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Akkor nézzétek a Hungary's Got Talent-et, hiszen ez is vadonat újj, jó műsor lesz ! :)
2015. jún. 11. 14:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!