Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy az emberiség valamikor elérje azt a fejlettségi szintet, hogy feltudjon emelkedni, úgy mint a Csillagkapuban az ősök?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 29. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem az ember hamarabb tönkreteszi a Földet minthogy eljussunk odáig.Szerinted?
2015. ápr. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
83%

Én is néztem a Csillagkaput, de a "felemelkedést", mint fogalmat nem igazán tudom értelmezni.

Szerintem, ha az emberiség nem pusztítja ki saját magát (mint ahogy az első válaszoló írja), akkor egyrészt robot elemeket fog magába integrálni, másrészt pedig genetikailag manipulálni fogja magát, hogy a lehető legjobb utódok jöjjenek létre. Aztán kérdés, hogy az emberiség úgy fog eltűnni, hogy a robotok direkt módon kiirtják, vagy úgy, hogy annyi mesterséges robot elemet integrál magába, hogy a végén nem is lesz szüksége organikus szervekre, és marad a robot.

2015. nov. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak annyit tennék hozzá,hogy a jövőben lehet,hogy lesznek olyan a civilizációtól elvonultan élő csoportok,ahol igen.Bár nem tudom ez mennyire valószínű.
2015. nov. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MARCI1101 ***** válasza:
Szerintem igen.De a legelső válaszírónak is igaza lehet.
2016. márc. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!