Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a macskák...

Lehetséges, hogy a macskák már most uralkodnak felettünk az emberiség pusztulása után?

Figyelt kérdés

A házimacskának kicsi feje van, de biztos vagyok benne, hogy rendkívül okosak. Gondoljatok csak bele, a macska megfigyelés alapján egy perc alatt képes utánozva tanulni az embertől! tanulmányozza az emberi viselkedést! Ráadásul sikeresen von le olyan zseniális következtetéseket mint: - a szekrény háta mögé esett a borsó - a víz úgy távozik a lefolyóban, ahogyan a vizeletem - ha bent van ablak, kint is van! (ugyanarra az ablakra gondol, és azt is tudja hol találja, pedig még soha nem volt kint) - hazatalálok bárhonnan - az ember, még nem végzett a vacsorájával

stb...

A macskák nagyonis spritituális lények a számomra, és talán igazam is van. Gondolatolvasók, megérzik a betegségeket a testben, és kialakítottak egy saját nyelvet, amit az ember felé hasznosítanak. Úgy érzem amacskák titkokat rejtegetnek előlünk, és megfigyelnek minket. Sokkal több a kapacitásuk, mint amit valaha is el tudtunk képzelni!


2013. febr. 20. 20:48
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:

ez ugyanúgy igaz a legtöbb állatra

véletlenül nem te kérdezted hogy a polipok és a delfinek fognak-e uralkodni?

2013. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Nem, mert az előző kérdésedben a delfinek meg a polipok uralkodnak: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__4026..
2013. febr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Persze. És Mr. Kat vezetésével hamarosan át is veszik az irányítást. :D
2013. febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
ezért kérdeztem hogy ezt is ő írta-e,ha igen akkor itt is jót fogok röhögni:D
2013. febr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy már rég át is vették...
2013. febr. 20. 20:59
 6/42 anonim ***** válasza:
Ahogy a jövő delfinei? A nyomorék lábukkal? A macskák levadásszák őket, a macskákat kinyírják a polipok, a polipot meg a macska. Így a reptoidok jót röhögnek a markukba, övék a Föld
2013. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:

"Lehet hogy már rég át is vették..."

zsír,akkor te is ilyen fanatikus barom lehetsz:D

2013. febr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
6kük-os, itt most teljesen másról van szó. A macskák az ember felett fognak uralkodni. Vagy egy zseniális elméletem arról, hogyan fogják a macskák kialakítani a Fáraókhoz hasonló társadalmukat. Azért gondolom, hogy az ókori egyiptomot veszik majd alapul, mert az kúltúrájuk gyökere, és minden élőlény az őshöz vágyik vissza leginkább. A macskák vérében elpusztíthatatlanul jelen van az egyiptomi-ős-vér. Természetesen, modern techonlógiával megspékelve fejlesztik nagggyá királyi, emberfeletti társadalmukat.
2013. febr. 20. 21:09
 9/42 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy nagyon okos macskám, míg a bolond takarítónő agyon nem csapta. Neki azt mondtam, mikor kiléptem a házból, hogy egy órát sétálok, és aztán kap újra enni, ha az ajtó a garázsnál lesz, mikor hazajövök. Ott volt.
2013. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:

az ókori egyiptomban tisztelték őket,nagy jelentőséget tulajdonítottak nekik,nem nagyon lesz ilyen helyzet

meg mit tudnának velünk csinálni?halálra karmolnak ha nem engedelmeskedünk nekik?

2013. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!