Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi lett azzal az élő tv...

Mi lett azzal az élő tv műsorral, ahol mindig feladványok voltak és a helyes betelefonáló nyert 5-10 ezer ft-ot? Mi lett végül a megoldás? Volt egyáltalán?

Figyelt kérdés

Nem emlékszem már, hogy melyik csatornán volt, kb 6-8 éve.

Egy középkorú csávónak volt kb minden nap egy 3-4 órás elő műsora, a hívás emelt díjas volt, de kb mindenki belerült, bemondott egy számot, aztán mondták neki, hogy sajnos nem ez a megfejtés... És húzták a műsort állandóan rengeteg időn keresztül!


Feladat pl: hány 3szöget látsz a képen. És volt vagy 40 vonal a képen, amik rengeteg háromszöget alkottak... Egyikben a másik, stb.


Gyerek voltam még akkor, sosem bírtam kivárni az adás végét, de a matek már akkor is jól ment, a térlátásom mindig is nagyon jó volt és esküdni mertem volna rá, hogy az én megoldásom jó!

Be is telefonáltam 2-3x de sosem volt helyes a megfejtésem...


Aztán egyszer csak valaki mondott egy számot, mondták, hogy grat, ez a jó, aztán jött a következő feladat...


Biztosan sokan emlékeztek rá!


Ezek átverések voltak? Hogyan engedhették hogy így átverjék az embereket? Vagy tényleg senki nem találta el a jó megoldást hosszú órákon keresztül?


2015. máj. 7. 01:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem azért nem találta el senki órákon át, mert nem tudta, hanem mert

1) nem volt olyan hülye, hogy betelefonáljon, még ha tudta is a jó választ

2)nem került be mindenki adásba

2015. máj. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!