Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés
Decemberben úgy döntöttem,hogy szakítok a párommal,4 évet voltunk eggyütt,rengetek konfliktusunk volt,veszekedés stb...a szakítás után 2 hónapot könyorgött,hogy kezdjük újjra,én nem láttam benne reményt,hogy lenne értelme. Egy ideje,nagyon hiányzik és úgy gondolta,.hogy ha mndketten képesek lennénk megvaltozni lenne értelme,ezt közöltem vele,azt mondta,h teljesen összevan zavarodva,és a jelek szerint van egy másik a lány az életében,amit nem tudok elfogadni. Mit tehetnék?
2015. márc. 26. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Úristen de, mi a szarért szakítottál vele? Azt gondoltad, hogy úgysem talál majd senkit magának?

Mostmár nézd végig milyen boldog lesz azzal a másik lánnyal! Megérdemled!

2015. márc. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz jobb még ha össze is jönnétek.Ugyanazok a problémák fognak előjönni.
2015. márc. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd már dobtál neki labdát, ha kellesz neki, komolyan meg akar becsülni, akkor jelentkezik nálad, hogy szeretné Veled újra kezdeni. Persze ehhez tényleg neki is sok mindent kell mérlegelnie, pl. hogy vállalja-e azt a kockázatot hogy otthagyja mostani csaját csak azért, hogy tőled újra esélyt kapjon.
2015. márc. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valóban van valakije, akkor törődj bele és ne dúlt fel a boldogságukat.
2015. márc. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!