Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem megy az éjjel nappal...

Nem megy az éjjel nappal budapest az RTL-Moston! Micsoda felháborító dolog! Téged is idegesít?

Figyelt kérdés

Nézném... de nem.


Barátom még nem ért haza, megvárnám de nem tudom mi a fenét csináljak. Gondoltam megnyitom az RTL-most-ot és visszanézem az Éjjel nappal budapestet... Na.. De..


"nem hozza be a lejátszót" - már sokadszor! Legfőképp este 11 és hajnali 1-2-kor tapasztalom ezt az égi jelenséget.


Unatkozom :(


2015. máj. 19. 01:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azt a mindenit! Micsoda probléma! Rohanjuk le az rtl székházat!
2015. máj. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem tévézek
2015. máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
a kérdésed és a válaszaid alapján egy 2 méteres műkörmös, csokimajszoló, szarráfestett ribi vagyXD Na de komolyan: szerinted kik ezet az RTLs szarfejek, hogy tüntess ellenük? Ez nem egy rossz döntés, hogy nem megy, hanem egy hiba...
2015. jún. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

egy műköröm sincs rajtam, sminket se használok, csak szempilla kiemelőt, meg iylesmit mert fekete a hajam, és ha kihúzom feketével a szemeimet, meg még talán a szemöldökömet is, akkor a barátom megörül értem :)))


163 cm vagyok, és még csak nem is úgy öltözködök mint egy plázacica. Farmer + poló és megvan oldva a dolog :)))


Viszont a csokizabáló kijelentésed az igaz lehet... Egyrészt az 51 kg-omat keveslem, másrészt pedig úgy vagyok vele, hogy ha van itthon édesség, ne romoljon meg, harmadrészt premenstruációkor, illetve menstruációkor, kötelező az édesség, negyedrészt a talpamat is kicsinylem, alig kapni rá cipőt 35-ös méret, nőnie kellene :D


Pedig már nem vagyok kislány hogy ilyen kis lábam legyen ... :(


Remélem kimerítő választ adtam :D

2015. jún. 11. 21:22
 15/15 anonim válasza:
Azt, igen azt adtál. :DDD
2015. jún. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!