Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » "A halaknak a vízben a helyük....

"A halaknak a vízben a helyük. " - Ez egy eltűnt ember utolsó üzenete volt. Véleményetek szerint mire gondolhatott ez alatt? Mit takar ez a mondat?

Figyelt kérdés
Most láttam a tv-ben egy műsort (magyar műsort), melyben a téma az eltűnt embereket érintette. Igaz történet volt természetesen és megérintett nagyon. Tudom, ezrek, milliók tűnnek el nap mint nap, de Ő véleményem szerint valamire célozni akart ezzel és ez volt az egyetlen tőle hagyott üzenet, eltűnése napján. Mire utalhat? :O

2015. máj. 25. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azt jelenti ez az üzenet, hogy ő nem idevaló. Önszántából ment el, egy olyan helyre, ahol otthon érzi magát, amit sajátjának érez. Hogy ez egy konkrét hely, egy közösség, esetleg az öngyilkosság... az jó kérdés.
2015. máj. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ahogy kivettem, tudatosan készült eltűnésére, mindent a lehető legprecízebben kitervelt, úgy hogy az senkinek se legyen feltűnő. Egyik pillanatról a másikra. Sosem fogom tudni megérteni, miért kell ennyire szenvedni, kételyek közt hagyni a rokonokat, ismerősöket!!

Menjen, lásson világot, költözzön el, kezdjen új életet...

De valamit akkor is hallasson magáról! :/

2015. máj. 25. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!