Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi igaz ezek közül ésmi fake...

Gretike55 kérdése:

Mi igaz ezek közül ésmi fake vagy teória (Trónok harca)?

Figyelt kérdés
Szóval. Most fejeztem be a Sárkányok táncát. Nem is a könyvel van baj mert azt értem meg minden. De pl. én sokszor utánaolvastam. A könyvnek. Ami azzal jár hogy spoilerekbe futottam (amit felválalok saját felelőségre). Sok dolog ugye meg is történt,de vannak dolgok amik egyeltalán nincsenek benne a könyvben. Ugye gondolom vannak amik a sorozatban vannak, de nem tudom hogy azok közül melyik fake és melyik igaz. SPOILER VESZÉLY! Pl. hogy Arya megöli Merin Trantat, Agon (ifjabb Griff) igazából Blackfyr, meg valami Penny Lanniszerről is olvastam (asszem Krajcár) Na akkor segítene valaki?

2016. febr. 29. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt nyilatkozták, hogy nem lesz olyan, hogy "igaz", mivel kettéválik a sorozat és a könyv, és csak a befejezés lesz közös.


SPOILER!:



A sorozatban a "Arya megöli Merin Trantat" történt meg eddig.(az 5, évadban)

2016. febr. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Arya Raffot öli meg a következő könyvben, mivel Martin nyilvánosságra hozta azt a fejezetet. A sorozatban Raff helyett Merynt ölte meg.

Aegon származása teória.

Penny/Krajcár egy törpe, benne van a könyvben, a sorozatban nincs benne. Kb. lényegtelen szereplő.

2016. febr. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja a Penny/Krajcár megvan szereplőnke csak valahol olyat olvastam hogy Penny Lanniszer(?) aztán ez összezavart. Amúgy köszi megy a zöld mindkettőtöknek
2016. márc. 1. 07:04
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaj bocsánat de ezt a Lannistert egyfolytában átjavítja.
2016. márc. 1. 07:06
 5/5 anonim ***** válasza:
csak egy törpe
2016. márc. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!