Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem idegesítő...

Csak szerintem idegesítő Jorah már ezzel a szerelmes-pincsikutya hozzállásával?

Figyelt kérdés

A nyáron kezdtem el nézni a Trónok Harcát, és Jorah volt az egyik kedvenc szereplőm. Intelligens, rendes, jó humorú karakter volt, barátja és segítője Daenerysnek. Oké, rabszolgákat adott el és Varysnak kémkedett, de alapvetően nem rossz ember. Még az elején tetszett, hogy szerelmes Daenerys, főleg azért, mert a nagy korkülönbség ellenére nem tűnt betegesnek, mert mindig volt benne annyi tartás, hogy némán viseli a viszonzatlan szerelmet. De már csak a szememet forgatom, akárhányszor meglátom, legalábbis amióta Daario is bejött a képbe. Egyszerűen szánalmas szerintem.

A Tyrion-jeleneteket azért szerettem, mert végre kitért a Ser Friendzone-kategóriából, és nem csak a szomorú bociszemeit láttam, meg hogy minden második mondatához hozzáteszi "Khaleesi".

Aztán jött a "gladiátor-rész"... ott már a fejemet fogtam. Képes volt csak azért bemenni a küzdőverembe, hogy bebizonyítsa, mennyire imádja Dany-t (aki mellesleg utálja a küzdővermeket?)

Remélem a hetedik évadban kap valami más szerepet is, mert Iain Glen nagyon jó színész... kár, hogy a karaktere elég unalmas.



2016. júl. 28. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A valóságban is vannak ilyen emberek, akik az élet más területein kiemelkedőek, valamiben nagyon jók, de a nőkhöz rohadtul nem értenek :D


Úgyhogy zavaró, de hát a valóságban is az szokott lenni.

2016. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondanám idegesítőnek, inkább sajnálom szegényt :(

De nem Danyt hibáztatom a kettejük között ki alakult kapcsolatért. Dany egyszerűen túl fiatal hozzá, a könyvben azt hiszem még mondja is, hogy háromszor annyi idős Jorah, mint ő. Filmen talán nem jön ez át annyira, bár azért ott is lehet látni.

Én viszont ennek ellenére örülnék neki, ha Dany végül Joraht választaná. A fickó elkövetett pár h*lyeséget múltban, de szerintem ő a világon az egyetlen, aki nem azért van Danyvel, mert ő a királynő meg hogy hátsó szándékát később érvényesítse, ő önmagáért szereti Danyt. Annak is örülnék ha Jorah POV karakter lenne, így még jobban beletudnánk látni a fejébe.

2016. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is sajnálom Joraht. Hányszor mentette már meg Daenerys életét? Tényleg észrevehetné, hogy a csaj nem apakomplexusos, de ez egy részen aranyos is a sok gyilkosság mellett. A színész előtt meg le a kalappal, hogy a karaktert ilyen jól tudja alakítani.
2016. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokszor húzta már ki Danyt a trutyiból, de most szegény lány nem tehet róla, hogy nem ugrik a nyakába, a nagyapja lehetne :D

Nem tudom, lehet nekem van elborulva az elmém, de ettől függetlenül szerintem aranyosak lennének együtt :)

2016. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az egész Daenerys-szál (legalábbis a sorozatban, a könyvekben nem tudom mennyire van ez jelen) arra van kihegyezve hogy a női nézőket vonzza. Egy nyáladzó hősszerelmes, egy (nem annyira) titkos szerető, egy egész hadseregnyi kiherélt férfi akik életüket adnák egy bizonyos nőért, még egy kiherélt férfi akinek kémei vannak mindenhol, egy női hadvezér és az ugyancsak kiherélt öccse, "all men must die", westerosi szövetségesek akik hogy-hogy nem egytől egyig nők... (Tyrion is mióta ott van nincs egy jó dialógusa)

Szóval szerintem az egész Daenery-sztori, ha nem is idegesítő de komolytalan és unalmas a többihez képest. (Néha úgy érzem mintha valami Disney-filmet néznék). Talán az dobná fel az egészet ha szép lassan megőrülne mint az apja, az végre olyan Trónok Harcás fordulat lenne...

2016. júl. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Engem igazából az zavar, hogy Jorah mást se csinál, csak szomorú bociszemeket mereszt Danyre, és csúnyán néz minden férfire, aki a lány közelébe merészkedik.

Pedig a színész jó, a karakter háttértörténete is érdekes, többet is kihozhattak volna belőle.

2016. júl. 30. 04:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!