Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok belé és ő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé és ő az egyetlen eddig akivel jó a szex, de rosszul bánik velem és idegesítő. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretem és ezért fájna ott hagyni és nehéz lenne a tovább lépés. De tudom, hogy másba is bele lehet szeretni, akár még jobban is.

Viszont a szexet se élveztem még mással... legalábbis ennyire biztos nem. Ő mindent megad nekem ilyen téren. Mivel nem csak a hagyományos szexet szeretem hanem van egy "fétisem" is, ami neki is ugyanaz, ezért is nagyon jó vele, ilyet meg nem találhatok minden bokorban...

De rettenetesen érzem magam kb minden nap ahogy bánik velem, és ezen nem hajlandó változtatni.


Ti mit tennétek? Húzzam ameddig tudom és lehet beleroskadok a végére, vagy szakítsak most és reménykedjek, hogy találok valakit aki olyan, mint ő, csak a bántásai nélkül?


L


2016. máj. 21. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt,hogy bánt?
2016. máj. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem fizikailag. :)
2016. máj. 21. 17:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi az a fétis amit más eddig nem tudott megadni? Csak a szex miatt ne marad vele.
2016. máj. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet kapni szexuális segédeszközöket, ami nem ilyen, mégis örömet nyújt.
2016. máj. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tipikus az "elöbb dugjunk aztán majd megkérdem mi a neved" eset ez.
2016. máj. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi az a fétis? Itt a gyakorin is burjánzanak a fétises pasik, ezt látom.

Amúgy igen, szakíts, mert csak a lelked mérgezi a dolog. Ennyit nem ér egy jó kúrás.

2016. máj. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy mi itt mit mondunk, úgyis vele maradsz. Elég tipikus az eseted, rengeteg ilyet láttam már.

A fétised mi? Elég valószínű, hogy mást simán találhatnál. Vagy a fétishez tartozik ez a viselkedés is?

2016. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindig van jobb. Ne keverd a nemi vágyat a szerelemmel.
2016. máj. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Téged a szex köt hozzá leginkább.Arra találsz bárkit.
2016. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!