Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Krisztiánt vagy Tiv Tivy-t...

Krisztiánt vagy Tiv Tivy-t látnátok viszont / várjátok vissza a párbajról?

Figyelt kérdés
Kefegép vs szefós ? :D

2016. nov. 10. 21:54
 1/9 anonim válasza:
86%
Inkabb Tivy mint Krisztian. Krisztian mar gusztustalan amit csinal meg annal jobb h Tivy jatsza az eszet olyan szoveggel amit mar 10bol 9 ember megunt fel eve..
2016. nov. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Tivy nagy arcával undormány, Krisztián a király!
2016. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Hát '' kefegép '' kezd kinyílni és kezdi kifejteni a véleményét ,így kezd számomra érdekes lenni főleg hogy egy ilyen macsót jó lenne látni még hülyéskedni. Sose felejtem el amikor Vivivel '' buboréknindzsát '' játszottak XD. Ugyebár ő nem játsza meg magát és tetszik hogy szinte azt mondja ki "főleg ha vitába keveredik" amire én gondolok (igaszságos)..

Hát TivTivy az ostorláb, meg olyan mint a régi osztálytársaim akik folyton szekáltak.

Amikor Dinával volt akkor úgy utáltam !

Ő egy hirtelen haragú ember aki többnek hiszi magát saját magánál. Egy alpári viselkedése van !!! Személy szerint utálom.


Szóval ezért Krisz menjen vissza!

Az alpári nagy gyerek meg menjen haza!

(Krisz a villába!!!)

2016. nov. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Alpári TivTivy menjen HAZA!

Hajraaaaaaa Kriiiiiiiiiiisz!

2016. nov. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor eddig Krisztián fele hajlik a többség, remélem marad is így, és Tivy megy haza..amúgy igen; ezek a dührohamok, egy felnőtt embernél....gáz. Illetve ahogy próbál okosat mondani, és néha annyira lejáratja magát meg a magyar nyelvet, hogy csak kamillázok.
2016. nov. 11. 21:49
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Én Tivyre szavaztam, számomra érdekesebb, bármilyen fogyatékos is. Lehet, hogy Krisztián érdekesebb karakter (lehetne), ha a szerkesztők nem csak azt vágnák be, ahogy a Micit heggeszti. Így megy a szavazatom Tivynek.
2016. nov. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Tiv Tivy már most celebnek és nagy sztárnak képzeli magár, pedig beszélni is alig tud. Mire számít? Ő is műsorvezető lesz majd, mint Majka? Na de az igazi nagy dumás volt már az akkori villában is és soha nem volt fogyatékos.

Ami azt illeti, hogy Gáspár Laci is műsorvezető lesz, az röhejes, ugyanúgy nem tud beszélni, mint ez a Tivy. De legalább énekelni tud, míg ez azt se.

2016. nov. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Krisztiánra szavaztam, mert csak rajta tudok nevetni, Tivyn még egyszer se mosolyodtam el, pedig elvileg ő lenne a mókamester. Az, hogy Micivel elvannak, akkor lenne szánalmas, ha minden előzményt nélkül feküdtek volna össze, mint annó a 7-ben Dennis és Fannika. De ha visszanézitek, tökre lehet látni, ahogy lassan alakul közöttük a dolog, és ezért el tudom hinni. Az meg a szerkesztők perverzsége, hogy mindig őket mutogatják, mondjuk a Belevalóhoz más nem nagyon erotikus anyagot, a horkoló Dávid nem túl belevaló.
2016. nov. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

Utálom Tivyt ,annyira beképzelt!

Ha vmi nem tetszik akkor azonnal '' gyere oszt vigyél ki!! ''

Remélem kiesik!!!

EMBEREK Ő NEM VICCES HANEM SZÁNALMAS!!!

NE SZAVAZZATOK RÁ!

2016. nov. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!