Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Beszélgetős műsorok. Szeretite...

Beszélgetős műsorok. Szeretitek nézni? Nyugodt hangulata van.

Figyelt kérdés
2016. nov. 22. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ melyiket és ki a vendég.
2016. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, én nagyon szerettem az ilyen műsorokat. Vámos Miklós volt a kedvencem, de Vitray Tamásnak is jó volt a "Csak ülök és mesélek" műsora.
2016. nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, de nem a politikai témájúakat!

Pl a TV2-n ment az Összezárva Friderikusszal. Ugyan nem az a hagyományos beszélgetős műsor volt, de én nagyon szerettem, függetlenül attól hogy ki volt bent. Kellemes hangulata volt, és sok érdekes dolog szóba került. Az volt számomra egyetlen nézhető műsora a TV2-nek. Sajnos levették a műsorról, amióta tudjuk kihez került a csatorna.

Most amúgy a Viasat 3-on megy a Lakástalkshow. Eddig youtube-on volt, abból is megnéztem pár részt, de csak azokat amelyek érdekeltek.

Plusz a magyar HBO-nak volt a Terápia c. sorozata. Az sem hagyományos értelemben vett beszélgetős műsor, de ettől függetlenül nagyon szerettem. Remélem lesz 3. évada is. :)

2016. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!