Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok az Eurovíziós...

Mit gondoltok az Eurovíziós Dalfesztiválról?

Figyelt kérdés

2017. jan. 22. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, de szerintem lehet, hogy túl sok benne a politika. Mondjuk én nem nagyon tudom ezt, csak hallottam már ilyet, hogy volt, hogy visszatartotta az egyik ország számlálóbizottsága egy másik országra érkezett szavazatokat. És sajna ez talán már nem is annyira a művészetről szól, meg hogy együtt lenni a Világ népei, mint egy nagy család. Szóval a politikai cucc el tudja venni a meghittségét neki talán. De amúgy remélem, nem volt ilyen szavazatvisszatartás pár éve se, meg sose, mert én amúgy nem tudom, csak hallottam.
2017. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Semmi köze ahhoz aminek beállítja magát: hogy a dalról szól. Túlságosan a politika vezérli.
2017. jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem dalok versenye, a dal csak a köret.

Az országok szomszéd országokra szavaznak, vagy arra, kivel közös nyelvcsaládba tartoznak, de leginkább a politika mutatkozik meg benne.

2017. jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Egyszerű pénzlehúzás!

A dal, amit a zenészek, dalszövegírók kreativitásának a használatára alkalmas , alkalmas arra is , hogy a ostoba birkákat anyagilag megfejjék .Az egyik zsűri tag elmondta, hogy a néző közönség szavaz a kijutásról. Majd amikor megvolt a szavazás közlik, hogy változott a játékszabály és a zsűri dönti el, hogy ki is megy ki.

Ha számolsz, hogy csak külföldi országokra szavazhat otthonról és a saját országodéra nem, akkor kiderül mennyire barátságosak a szomszéd országok egymással.

De hány meg hány rajongó ment ki akár felvidékre feltöltős mobiltelefont venni, hogy a magyarokra szavazhasson.

Semmi értelme, hiszen a többi ország úgysem a magyarra szavaz.

A szavazást összesítő szoftver forráskódja melyik országban is van , ahonnan manipulálni lehet a végeredményt? Lásd a meleg habsburgot. Szerinted is ennyire beteg a világ?

Engem amúgy nem érdekel a dal, nem szavazok, nem is nézem .

(bocs de moderálják a kommentet ezért átírtam.Alkotmányos jogaimban korlátoznak. Ennyit a szólás szabadságról és a szabad véleménynyilvánításról)

2017. jan. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Évtizedekel ezelőtti esztrád műsorok maradványa, még a Beaetles előtti korszakból. Ami nem lenne baj, ha nem a protekcionizmus uralkodna. Például az "alapító országok" mindenben előnyt élveznek. Vagy a mindenáron való liberális szellemiség, a normálistól eltérés dicsőítése (csoda, hogy nem nyerte még meg egy beöltöztett, zenére makogó majom! Bár néhány "énekesnél" biztosan jobb lenne. A szavazás pedig jókora csalás, nemcsak amiatt, hogy a szlovákok a csehekre, a svédek a finnekre, az összes volt szovjet köztársaság az oroszokra szavaz. Nem is kellene rajta indulni, ez NEM Dalverseny, hanem neolibek nyávogása.
2017. jan. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki lesz vajon a svéd előadó? Afgán vagy iraki?
2017. jan. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 motrake47 válasza:
100%
kulturális eseménynek álcázva-színtiszta politika liberális-multikulti propaganda és agymosás amely nem direkte verbálisan hanem vizuálisan valósul meg ld. szakállas ánekesnő amit! nyilvánvalóan kézivezérléssel hoztak ki mert nem tudom elképzelni hogy Európa népe már ilyen mélyre süllyedt
2017. jan. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tényleg, ott volt az X-Faktorból kitett Petics Kristóf, extravagáns, ráadásul balhés "srác", adjanak neki egy akármilyen dalt és tuti, hogy megnyeretik vele az Euroviziós neolibek! Ha lehetett "szakállas nő" győztes, akkor ő is lehetne.
2017. jan. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Igen én mindent tudok róla


De tényleg a balkániak a balkániakra

a skandinávok a skandinávokra

az 5 nagy és a rendező az 5 nagy és a rendezőre szavaz.

A magyarokra a finnek szavaznak

Mi pedig San Marinora

2017. jan. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Törökök a németekre, szerbek a montenegróira, szlovákok csehekre és viszont, románok a franciákra, spanyolok a portugálokra stb. Magyar dalra a lengyelek és a finnek, de nem mindig, néha a szerbek (vajdasági magyarok).
2017. jan. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!