Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért kell megint X-faktort...

Miért kell megint X-faktort sugározni?

Figyelt kérdés
Annyira unalmasak már a tehetségkutató versenyek és hogy folyton ugyanazokat a dalokat énekeltetik el az énekesekkel. Az 1. és 2. évad nézhető, a többi már szörnyű volt.
2017. aug. 13. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert termeli a pénzt.
2017. aug. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hát te unod, én is unom, viszont a nézettsége alapján, sokan nem. Márpedig, egyedül a nézettség számít.
2017. aug. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert nézik, és az pénzt hoz.
2017. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, pedig nekem a Talent műsor ami tavaly előtt ment az x faktor sokkal jobban tetszett. Én kb az első 2 vagy 3 évadát néztem teljesen végig. A negyediket már csak hébe hóba. Utána már csak akkor néztem amikor még a legelső részeket adták ahol lehetett nevetni a sok bénán, meg a jogtalanul felháborodott hülyéken. Amikor az a Talent izé ment azt végig néztem bár picit kezdtem unni de az tetszett hogy ott van minden nem csak éneklés, de sokat utólag néztem vissza főleg azokat a produkciókat ami érdekelt mert akkor sokat dolgoztam hétvégén is amikor adták. Amióta ismét az X megy nem is nézem jóformán, a tavalyit is csak úgy néztem hogy kb a táborig követtem amikor lehetett röhögni a sok bénán, utána már nem igazán kötött le a műsor, nem is néztem, azt hiszem csak akkor amikor baráti társasággal iszogattunk és kíváncsiságból elkezdtük nézni, de nem vártuk meg a végét, mert annyira nem volt jó.

Nagyon nagy nézettsége van az adatok alapján és ezért csinálják, mert ameddig látják hogy megéri nekik addig nem fogják abbahagyni.

Én véleményem szerint egy tehetségkutató műsor maximum 2-3 évig lehet érdekes az embereknek, utána már csak felesleges próbálkozás, én valami újabbat próbáltam volna, már akkor elővettem volna a Talentet például abból is néztem volna 2-3 éveadot, aztán megint lehetett volna más, vagy pár év pihentetés után x faktor. A tehetségkutatókat csak azért nézem mert szoktak lenni tényleg érdekes előadók akik a műsor után szinte elvesznek, vagy eljutnak az első 4-5 helyig és utána kiesnek és akkor szinte el is felejtik őket egy év után.

2017. szept. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!