Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki ért velem együtt azzal,...

Ki ért velem együtt azzal, hogy a mostani X-Factorokban már a szörnyűeket is tovább engedik mert nem lenne senki a döntöben?

Figyelt kérdés
De komolyan olyan szar énekeseket is beválogatnak akiket régen kidobtak volna mint macskát sz*rni.Radics Gigi is csak azért nyert mert ő volt a második legszörnyebb.Már nincsenek igazi tehetségek csak ...ezek.

2017. szept. 16. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Igazad van. Az is gáz, hogy pl. Serena Rigacci, akinek semmi de semmi köze Magyarországhoz, az ide jön és mindenkit leénekel...

Lívia pedig már hivatalos opera énekesnő.

Ricco& Claudia pedig már második helyezést értek el német tehetségkutatón. Úgy érzem, hogy őket is csak a színvonal emelése végett hívták oda.

Nagyon pihentetni kéne már ezt a tehetségkutatósdit, mert nem igazán teremnek új tehetségek ilyen gyorsan....

2017. szept. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Abban nem vagyok biztos, hogy nincsenek tehetségek, szerintem nagyon sokan látva a romló tendenciát már el se mennek. Nekem is van ismerősöm, aki maga mondta, hogy nem menne be, pedig jól énekelt, egyik ismerősünk egyszer úgy fogalmazott, hogy "sokkolt, hogy ilyen jó hangja van". Másik ismerősöm, gimis osztálytárs kiment Angliába, csajbandát alapított, és lett lemezük. Nem, nem hallgatják tömegek, kis gag-eken játszik, de a lényeg, hogy valahol valaki a szakmában azt mondta neki, hogy ő a kiadója nevét adja a lemezéhez, érted. De ők nem mennek be az X Faktorba. A többiben egyetértek veled, olyanok jutnak tovább, akik gyengék. És ebben az a legszomorúbb, hogy egyre többen elhiszik, hogy elég nem hamisnak lenni. Pedig nem hamisnak lenni az még nem nagy szám. És állva tapsolnak mindenkinek, aki nem hamis.
2017. szept. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!