Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 3hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tamasovics Tímea kérdése:

3hónapja vagyok együtt a barátommal Minden rendben volt de rájött a mindenkire és mindenre féltékeny vagyok szituja. Nemtudok senki fiú ismerőssel vagy munkatárssal beszélni. Mivel tudom neki megmagyarázni, hogy csak Őt szeretem? 16/L

Figyelt kérdés
2017. jún. 26. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan ilyen féltékeny vagyok a semmire, bár én nem mondom a barátomnak hogy mi a helyzet. Nem tudom hogy magyarázhatnád el neki. És ha ugyanugy beszélnél velük?
2017. jún. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megmondod neki őszintén és érthetően, hogy vagy normálisan fog viselkedni és megérti, hogy csak őt szereted vagy vége lesz. Ennyire egyszerű, jobb az elején tisztázni a dolgokat. Ha már most játsza a hisztirohamot, akkor mi lesz később? Ugyan már... fiatal vagy még, nehogy már egy kis szaros mondja meg, hogy mit csinálj.
2017. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha valaki így bánik veled, és nem is hajlandó változtatni, menekülj de nagyon gyorsan. Anyám pontosan ezt csinálja apámmal, és tudod mi lett a vége? Húsz éve házasok, és apámnak gyakorlatilag nincsenek barátai, mert anyám annyira kisajátította. És nem csak női barátai nincsenek - egy idő után már mindenkire elkezdett féltékenykedni, akire apám bármennyi figyelmet fordít.
2017. jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!