Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak én gondolom úgy, hogy az...

Csak én gondolom úgy, hogy az X-faktor idei felhozatala kritikán aluli?

Figyelt kérdés
2017. okt. 21. 23:47
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Tökéletesen egyetértek veled.

Mindig néztem a tehetségkutatókat, de az utóbbi időben már elment a kedvem tőlük... Az idei xfaktort pedig már biztos hogy nem fogom nézni, mert katasztrofálisan rossz. Sokkal jobb műsor is lehetne, ha komolyan vennék, de hát ez van.

2017. okt. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta az. Inkább nézz meg egy-két jó filmet helyette, az is többet ér!
2017. okt. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Sokkal jobb műsor is lehetne, ha komolyan vennék, de hát ez van."


Komolyan veszik. Csak te tehetségkutatót vársz, ez meg már nem az. Az X-faktor egy reality show lett, az meg egy totálisan más műfaj.

2017. okt. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is messze az.


Kezdjük ott hogy az egész műsor beállat az RTL által képviselt, primitív "kefélős műsorok" közé, ami folyamatosan azt közvetíti hogy a férfiak szexista Qró gépek, a nők pedig szexjátékok.


Radics Gigi folyamatosan csöcsöt villogtat (21 éves kiscsaj). Kiss Ramóna azon kívül hogy szar műsorvezető, kiabál össze vissza, még teljesen le is járatja magát a "még megvan a bugyim" üvöltözésével. Meg úgy alapból az egész csaj semmire nem jó csak eyecandy.


Gáspár Laci beszélni nem tud, úgy hadar hogy néha nem tudom hogy Beatboxol vagy valami ősi afrikai nyelvet beszél. A másik két csávóról meg azt sem tudom hogy kik.


És úgy összességében azon elvérzik a műsor hogy a mentorok mindennek jók csak mentornak nem. Olyan mintha egyetemen neves oktatók helyett középiskolások kezdenének oktatni.


A felhozatal az meg olyan, mint valami rossz vicc. A nagy részük olyan hogy oké, egyszer jók voltak, lehetett rajtuk röhögni, feldobták a hangulatot, de normális ember már a válogatáson kiszórta volna őket.


Legékesebb példa a "Rapper" csávó bejuttatása, hát egyszerűen mindennek az alja volt. Viccesnek persze vicces...egy youtube videó erejéig, de nem egy élő műsorban.

2017. okt. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 csukika888 ***** válasza:
100%
nem én is úgy gondolom szerintem már nincsenek jó énekesek a mentorok se jók talán Puskás Peti az igazad van kritikán aluli Kis Ramóna se oda való szerintem már hagyni kéne ez az egész műsort
2017. okt. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én Gáspár Lacit be sem tettem volna mentornak, mert egyszerűen nem értem a beszédét. Az pedig még hagyján hogy a versenyzők unalmasok, nincs megnyerő személyiségük, ami a tv elé tudna szegezni, de a legtöbb már énekelni sem tud. Szerintem annyi tehetségkutató volt az utóbbi időben, hogy elfogytak a tehetségek.
2017. okt. 22. 18:06
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem eleve röhejes, hogy valaki 21 évesen mentor.:D

Gáspár Laci meg erősen beszédhibás.


A felhozatalról nem nyilatkozom, csak párat hallottam. De annyi ilyen műsor volt már az elmúlt években, hogy nem csoda ha elfogytak a tehetségek. Egy USA-ban pl. sokkal nagyobb merítési lehetőségek vannak.

2017. okt. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
A mostani X-faktor tényleg kritikán aluli. Énektehetség nem sok, a mentorok bunkóak, az egész műsornak 2014-ben volt értelme utoljára.
2017. okt. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mar az a negy evad is sok volt.
2017. okt. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
80%

Három éves tapasztalattal rendelkező mentorok ülnek az asztalnál, tapasztalatlan műsorvezető van, kb előre megírt szövegek/forgatókönyv, kevés tehetséges versenyző.... Ilyen összetevőkből mégis hogy lehetne színvonalas műsort készíteni?


Egykor még volt értelme az ilyen tehetségkutatóknak, de mostanra már semmi. Itt már nem a tehetséges versenyzőkön van a hangsúly, hanem a mentorok hisztiein, kifakadásain, okoskodásin és az énekelni abszolút nem tudó emberek bohóckodásain.

2017. okt. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!