Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki emlékszik még a TV3-ra,...

Ki emlékszik még a TV3-ra, ami a TV2 és az RTL mellett ment 1994-2000 között mint a harmadik magyar kereskedelmi csatorna?

Figyelt kérdés
Mire emlékszel? Mik mentek rajta konkrétan? Emlékszel valamilyen sorozatokra mondjuk? 1993-as születésű vagyok és emlékszem egy ici-picit rá gyerekkoromból, de azért nem nagyon.
2017. okt. 30. 11:33
 1/7 anonim válasza:

Kedveltem azt a csatornát.

Emlékeim szerint az volt a koncepció, hogy 19 órától Simpson család, 19 30-tól Rém rendes család, majd 8 órától egy sorozat, majd 21 órától egy film.

Akkoriban ment a Rablóból pandúr c sorozat.

Többre nem emlékszem, de nagyon jó csatorna volt.

Úgy tudom ez is lett a veszte, mert a TV2 meg az RTL felnyomta állandóan, de h ebből mi igaz, nem tudom

2017. okt. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
TV3, télen-nyáron. Ez volt a szlogenje. Egy jó fej gyerek volt a vezető riporter (?), valamilyen Szilárd.
2017. okt. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Simpson családra, Egy rém rendes családra és a poénos időjárásjelentésekre emlékszek, meg a csatornalogóra. Jó volt, hogy behoztak és népszerűsítettek ilyen külföldön már rég befutott sorozatokat nálunk is. Én is gyerek voltam akkor, de mindig néztem a két említett sorozatot, amikor mentek, és emlékszem, hogy az osztálytársaimmal együtt milyen csalódottak voltak, amikor szüneteltették valamelyiket.
2017. okt. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bihar Valatonon ***** válasza:
Szerintem mindenki...főleg azok akik a vasárnapesti sorozat blokkot imádták: Buffy, Angel, Millennium, X-Akták vagy asszem szombati blokk volt még a Twilight Zone és az Y Akták
2017. okt. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# 4:


A vasárnap esti blokk ebben a formában a Viasat3-on ment.


A TV3 ezekből a Buffy és a Millennium 1. évadát adta, illetve az Alkonyzóna futott még rajta először szombat este, de aztán már vasárnap. Az Y-akták a tv2-n futott akkoriban.

2017. nov. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
CSak annyi az emlékem belőle, hogy erről a csatornáról vettük fel vhs-re a Reszkessetek betörők 2-t és benne volt egy reklámblokk.
2017. nov. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A mottójuk: TV3 télen nyáron. És Horváth Szilárd időjárás jelentései! De volt még anno Szív tévé is. Azon imádtam a Bíró Ica tornagyakorlatait
2018. febr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!