Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ezt hogy gondolta a TV2?!

Ezt hogy gondolta a TV2?!

Figyelt kérdés

1. 2017-ben élünk, de úgy tűnik, hogy ezt a vezetőség/ hírszerkeztők nem fogták fel. Arra gondolok, hogy azt mondták egy 12 éves gyerekre, hogy "kisfiú", nem gondolva arra , hogy ez nekik milyen sértő és rossz érzés.

2. Szimpla logikai hiba. Lehet hogy a szerkeztőség ezt nem fogta fel, nembaj. Viszont az, hogy akkor sem vették észre, amikor leírták, hogy "egy lány osztálytársával volt, amikor a tragédia történt." Amire gondolok, hogy pont akkor akart volna szerelmet valanni neki. HA pedig már a barátnője volt, akkor meg csak... Inkább nem fejezem ki amit érzek. Elég mérges vagyok. Miért írhatták így ezt a TV2-nél? Ennyire lenézik a gyerekeket?



#gyerek #hiba #TV2 #vasút #tragédia #gyerekek lenézése
2017. dec. 22. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Te biztosan az ELTE-n tanitasz.
2017. dec. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Vihara biliben a kérdés. 12 évesen még bőven kisfiúk és kislányok a gyerekek, bármennyire próbálnak legalább 5 évvel idősebbként öltözni és viselkedni. Egy serdülő gyereket lehet hogy már sért a kisgyerekezés, de egy hír szempontjából teljesen elfogadható semleges és objektív megfogalmazás, ahogy a lány osztálytárs is. Nem az volt? De, és ezt mondták. 5 különböző híroldalt néztem meg és mindegyik a tényközlő MTI-cikket vette át.


A Tények viszont már bulvárosította azt, ha ettől többet közöltek. Nem kell belespekulálni semmit, mert te már a párkapcsolatról fantáziálsz nagy felháborodva. Még csak tinédzsernek sem igazán mondható, 12 évesen még bőven csak egy kis szaros mindegyik.

2017. dec. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 Első résszel full egyetértek. De a második az így wtf. Bőven nem szaros senki abbban a korban, és 12 évesen már pubertárskorban vannak az emberek. Egyébként kösz a választ.
2017. dec. 23. 02:18
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ezt mindig eljátsszák van hogy 18 éves nő de van 25 éves lány is
2017. dec. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Egy random gondolat, egy ismerősömet idézem:

"Mindenki szexi akar lenni 9 évestől 99 ig"

2017. dec. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Más csatornákon is szokták. A HírTV-n rendszeresen keverik a 20 éves "fiút" meg a 18 éves "fiatal férfit". :)
2017. dec. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 .,,.,,.,, ***** válasza:
76%

Ez most téged miért érdekel?

Talán te is most vagy 12, és most felháborodtál hogy már férfi vagy?

Egyébként igenis kisfiú, és még én is kisfiú vagyok (14 éves), de kérdem én, hogy mi van akkor, szerintem ezen nem kell felháborodni.

Egyébként az hogy valaki ezen megsértődik, az azt jelzi hogy szellemileg még nem elêg érett.

2017. dec. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%

Én sem értem, miért kell ezen fennakadni, de én azt is ki nem állhatom, amikor egy idősebb ember bölcsebbnek/hatalmasabbnak képzeli magát, mert ő az idősebb.

Az a fura, hogy mindenki volt kisgyerek, mégis örömmel "kis sz*rosozzák" le a másik EMBERt, csak azért mert kicsi és kiszolgáltatott. Én 25 évesen még szerencsére nem süllyedtem le erre a szellemi színvonalra. Lehet, hogy emiatt frusztrált a kérdező, és ez érhető is valamilyen szinten. Lehet, hogy a környezetében sok ilyen felnőtt van.

#6-os válaszoló voltam.

2017. dec. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Közben kiderült hogy a síneken játszottak, és nem csak véletlenül arra sétálgatott, ami ugyanakkora hülyeség mint felmászni a vagonokra vagánykodni ahol agyonüti őket az áram. Pont ezért 12 évesen kisfiú a megnevezése, mert gyerekesen és felelőtlenül viselkednek. Nyugodtan megsértődhet rajta mindegyik a korosztályban, akkor is nagyban közrejátszott a dolgokban az áldozat kora (ahhoz túl idős hogy mindenhová felnőtt felügyelettel menjen, de túl gyerek hogy értelmes és felelős döntést hozzon)).
2017. dec. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pénzt tettek a sinre, hogy mit tesz vele a vonat. Ez nem felnőttes, hanem nagyonis gyerekes viselkedés, megfizetett érte szerencsétlen. Még jó, hogy nem látta a kislány közelről a szétdarabolt holttestet, de így is sokkot kapott.
2017. dec. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!