Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ezt hogy gondolta a TV2?!

Ezt hogy gondolta a TV2?!

Figyelt kérdés

1. 2017-ben élünk, de úgy tűnik, hogy ezt a vezetőség/ hírszerkeztők nem fogták fel. Arra gondolok, hogy azt mondták egy 12 éves gyerekre, hogy "kisfiú", nem gondolva arra , hogy ez nekik milyen sértő és rossz érzés.

2. Szimpla logikai hiba. Lehet hogy a szerkeztőség ezt nem fogta fel, nembaj. Viszont az, hogy akkor sem vették észre, amikor leírták, hogy "egy lány osztálytársával volt, amikor a tragédia történt." Amire gondolok, hogy pont akkor akart volna szerelmet valanni neki. HA pedig már a barátnője volt, akkor meg csak... Inkább nem fejezem ki amit érzek. Elég mérges vagyok. Miért írhatták így ezt a TV2-nél? Ennyire lenézik a gyerekeket?



#gyerek #hiba #TV2 #vasút #tragédia #gyerekek lenézése
2017. dec. 22. 18:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Elnézést kérek! De én egyáltalán nem tudom hogy itt ti miről beszélgettek egymással!

Miről szól a kérdés ?

Én nem értem

2018. jan. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Erről van szó:

[link]


A tényekkel össze tudod hasonlítani hogy mit képzelődik hozzá a kérdező, aminek köze sincs a történtekhez.

2018. jan. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!