Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek ki a kedvenc karaktere...

Kinek ki a kedvenc karaktere a valóvilág 9-ben? Kit tart esélyesnek, hogy győz?

Figyelt kérdés

2019. jan. 15. 18:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%

Van aki még nézi azt a moslékot? :O

Durva

2019. jan. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
Kéne ezeknek a való világos és hasonló színvonalú műsoroknak egy külön kategóriát csinálni Gyakorikérdéseken "trash műsorok" néven.
2019. jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%
ezt ugye csak viccből kérdezted? nyugtass meg!
2019. jan. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%
Adri a kedvencem, mert annyian támadják igazságtalanul. És mindig nagyon nyugodtan és higgadtan próbál válaszolni. Még ha a másik őrjöng (Vivien), akkor is nyugodt maradt.
2019. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Long Forgotten Son válasza:
44%
2019-et írunk... és még mindig vannak, akik nézik ezt a médiaszemetet... megérettünk a pusztulásra...
2019. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
2019et írunk, és még mindig van aki néz TV-t :D
2019. jan. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%
#4 dettó. És ő taktikázik a legjobban, ha szabad így mondani.
2019. jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%

Két nappal a kérdés kiírása után is "véletlenül" megtalálják a kérdést a még írni is alig tudó "én csak spektrumot nézek" szerencsétlenek. Ez egy trash műsor, igen, a helyén kell kezelni, de attól ti nem lesztek intelligensebbek, mert hangosan fújoltok.

Azért kíváncsi lennék, milyen könyvet olvastak, melyik múzeumban, kiállításon voltak legutóbb az itt hőbörgők. :) Valószínű egy kortárs képzőművészt nem tudnának mondani...

Elnézést az off kifakadásért kérdező, csak unom már az ilyen ál-értelmiségi hisztit.

A megérett a világ a pusztulásra megjegyzés meg külön szánalmas, nem bírom Puzsért, de ebben jól elmagyarázza miért is:


[link]

2019. jan. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%
de intelligensebbek leszünk, ez egy komoly kérdés ő nem a tressége végett nézi, hanem komolyan izgul a kedvencéért pár hogyvoltot én is elolvastam róla, hogy szörnyülködjek kissé de ennyi
2019. jan. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ja akkor úgy oké a hármast is én írtam azért mondtam h nyugtass meg:D
2019. jan. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!