Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek ki a kedvenc karaktere...

Kinek ki a kedvenc karaktere a valóvilág 9-ben? Kit tart esélyesnek, hogy győz?

Figyelt kérdés

2019. jan. 15. 18:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
csak akk minek írtad oda h ne hordjad le a műsort ezt nem értem
2019. jan. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Mert nem arra vagyok kíváncsi, hogy ki milyen szarnak meg hülyeségnek tartja... a kérdésem full más, de tudom hogy a sok hülyét nem érdekli azt csak azért is írja a magáét...azért... 🤦🏻‍♀️
2019. jan. 23. 21:31
 13/19 anonim ***** válasza:
40%
akk mégis csak jónak tartod?
2019. jan. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
34%
Eljutottunk oda, hogy a kérdező szerint hülye az, aki nem nézi a valóvilágot. Ez óriási. Oltsad már le azokat is akik könyveket olvasnak mert olyan unalmasak a könyvek szerinted!
2019. jan. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Emberek... szövegértelmezés

Ha megkérem hogy ne hordja le valaki, akkor tartsa már meg magának amit gondol... honnan a halálból szedted ezt a könyves "hasonlatot"??? Istenem...

2019. jan. 23. 22:54
 16/19 anonim válasza:
35%

Mennyi agyatlan ember.. te jó ég..

A kérdésedre válaszolva, nekem am Reni a kedvencem :D

2019. jan. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Emberek... szövegértelmezés


Ha megkérem hogy ne hordja le valaki, akkor tartsa már meg magának amit gondol... honnan a halálból szedted ezt a könyves "hasonlatot"??? Istenem..."


Rendben, akkor ha én azt állítom, hogy a sz*r illatos és finom, akkor mindenki tartsa magában a véleményét, aki szerint ez nem így van? Megengeded nekünk, hogy legyen véleményünk? Nem csodálkozom amúgy, hogy a könyves "hasonlatot" ennyire nem értetted, ez egy célzás volt azokra, akik ilyen trash műsorokat néznek, mert róluk köztudott, hogy utálnak olvasni.

De egy dologban egyetértek veled: mindenki úgy építi le szellemileg magát, ahogy akarja. Ehhez mindenkinek joga van, neked is. De a szabad véleménynyilvánításhoz is.

2019. jan. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

visítok:D


[link]

2019. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
37%

Hunort vagy Greget, legalább is kettejük közül valamelyiket hoznám ki győztesnek. Amúgy szegény Renit sokszor sajnálom, mert lehet, hogy lökött és sokszor nem tud fogalmazni, meg hülyeségeket beszél, viszont minden játéknál odatette magát, és igyekezet minél jobban beleolvadni a szerepbe, gyakran túlságosan is.

Zsuzsut nem kedvelem, mert tényleg mindenre pofákat vág és sokszor ripacskodik (pl a box kihívós videó inkább nevetséges, mint komoly lett). Ráadásul elég szelektív a tudása, sokszor buta.

Roland túltaktikázza, nekem egyáltalán nem szimpatikus. Adri... hááát jól meg tudja keverni a szart, volt, hogy megszívta, de most jó pozícióban van.

2019. febr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!