Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki hasonló számokat hallgat?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Számotokra nem furcsa vagy szokatlan?


2019. júl. 29. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy szokatlan, de nem baj. Én ennél is szokatlanabb zenét hallgatok.
2019. júl. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Két dolgot:


az egyik, hogy pózer és megjátszásból akar "különcnek" tűnni.


A másik, hogy ínyenc és szereti a progresszív zenét és a jazzt.


Mivel nem ismerem az egyént, így nem tudom, melyik lesz

2019. júl. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2-es nagyjából leírta, amit gondolok, kivétél a "pózer" szó, mert azt utálom, de a lényeget kifejezi: megjátszós...

Egyébként általában az tesz fel ilyen kérdéseket, akinek valamiféle visszaigazolásra, vagy vállveregetésre van szüksége. Aki tényleg élvezi a saját zenéjét, annak eszébe nem jut másokat kérdezgetni, hogy "ez fura?" "szerintetek különc vagyok?" "szokatlan, ugye?" Bár ez csak általánosítás, lehetnek kivételek, de na...

2019. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tök oké :) Szeretem a különbözet

Csak hát ja, nehogy pózer legyen :)

2019. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*különcöket, és bocsi előző a pózer szóért tőlem is 😂😂
2019. júl. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként egyetértek veled teljesen
2019. júl. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Őszinte leszek, ez számomra is új tapasztalat, nem várok megerősítést mert élvezem, de a barátaim, ismerőseim furcsán néznek rám, ha megmutatom, hogy újabban mit hallgatok. És képtelenek megérteni, hogy mit szeretek ebben.

Részben ez inspirálta a kérdést. Egyébként tényleg nem igazán van olyan ismerősöm aki ilyet hallgat, a többségnél a rap (ezt is szeretem), a tecno, esetleg rock vagy metál megy, illetve az aktuális slágerek, és kicsit zavar, hogy most az gondolják, hogy direkt akarok különcködni, és sznob lenni, hogy egyre inkább jazz és klasszikus zene az amit hallgatok.

2019. júl. 29. 12:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha a barátaid is direkt "különcködőnek" tartanak, miért azt kérdezed, hogy különcnek tűnsz-e?

Még mindig elég "jaj de különlegesen jó az izlésed, ilyen rendkívüli ember kevés van" válasz gyűjtő szaga van a kérdésnek...

De ezt ne vedd támadásnak, és ha nem inged... vágod...

2019. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8 Nem veszem magamra, egyébként csak zene terén kapom ezt meg az ismerőseimtől. Egyébként más téren sem vagyok oda a mainstream dolgok egy részéért, de azért nem gondolnám, hogy különleges vagyok, vagy jobb az ízlésem, mint az átlagnak, csak talán nyitottabb vagyok egy kicsit, és szeretem az elvont, szürreális, elgondolkodtató alkotásokat.


A zenében azonban ez egyáltalán nem volt rám igaz. Szinte csak hip-hop számokat hallgattam, ráadásul nem is különösebben mondhatom azt, hogy csak minőségi előadókat. Mostanra viszont meguntam, és azt vettem észre, hogy egyáltalán nem köt le az amit eddig hallgattam, így elkezdtem nyitottabb lenni, és más műfajok felé nyitni, illetve a progresszív és alternatív előadók között keresgélni, hátha megteszik valami új. A kérdésben szereplő zenéket, kb. 1 hónapja kezdtem hallgatni, tehát számomra is friss élmény.

2019. júl. 29. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!