Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek a dobolás vagy a...

Szerintetek a dobolás vagy a gitározás menőbb? Miért?

Figyelt kérdés

2019. aug. 9. 16:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
97%

Mindkettő menő a maga módján, igazából attól függ, hogy milyen zenét szeretnél játszani. Biztos vagyok benne, hogy nem csak gitár-, de dobszólókat is hallottál már mondjuk. Mindkét hangszerrel nagyon király dolgokat lehet művelni.

A kérdésedet őszintén megmosolyogtam. Túl kevés dobos van. Könnyebben be fogsz tudni kerülni egy zenekarba, mint egy gitáros. Hajrá és kitartást ;)

2019. aug. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Clay Morrow ***** válasza:
23%
Lassan, majdnem teljesen átálltam a dobot isteníteni, nem tudom, szerintem jobban hangzik, agresszívabb, több erőbefektetés kell, így nálam ezért is menő.
2019. aug. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%

Alapvetően ezt így nem lehet eldönteni. A legmagasabb szinteken nincs különbség. Illetve, két béna dobos-gitáros párosnál sem menőbb az egyik a másiknál, attól függően, h milyen hangszert kezel.


A zene szempontjából meg mindegy. Van ahol nagyobb hangsúly van az ütemeken, van, ahol a zene hangsúlyosabb. Megint csak nem ettől lesz jó vmi.


A gitáros rengeteg olyan dolgot tud csinálni, amit a dobos nem, és ezért irigyelheti a dobos a gitárost, de fordítva is igaz ez. Legjobb ha valaki több hangszeren játszik profi szinten, de ezt elég nehéz abszolválni.


Mondjuk ez alapból gáz hozzáállás, hogy méregeted másokkal a fszod, meg magyarázgatod magadnak, h miért jó az amit csinálsz. Tök felesleges. Persze ha fiatal vagy akkor még oké. Tizenévesen szinte mindenki gyökér ilyen-olyan okokból. És érthető is, csak sajnos sokan úgy maradnak.

2019. aug. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Mojjo ***** válasza:
69%
Hopp, és itt a tökéletes válasz a tizenhármasnál.
2019. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Waff ***** válasza:
94%
A dobos a zenész legjobb barátja :D
2019. aug. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
63%
Őszíntén? Felnevettem ezen a kérdésen,"a dobolás vagy a gitározás a menőbb?" Ha az elején így kezded hogy csak azért játszol hogy menő legyél akkor nem érdemes csinálni(lehet kicsit kiforgattam a szavaid de a válaszaidból is ez jött le)a zenét érezni kell,átélni mert leleke van és amíg nem tudod tiszta szívből csinálni addig nem érsz el semmit,tudom mert én is azért kezdtem gitározni mert a csajoknak tetszeni fog,és tetszik is,de nem ez a legfontosabb hanem hogy élvezd amit csinálsz mert anélkül nem ér semmit az egész visszatérve a kérdésre egyik se működik a másik nélkül annyira,az igaz hogy a gitár egyedűl többre képes mint egy dob de azért valljuk be a dobnál is vannak elég nehéz dolgok,például a duplázó se egy egyszerű mutatvány,de a gitárnál a solok se (máramelyik) dióhéjjban egyik se egyszerű és mindkettő fel tud dobni egy számot.
2019. aug. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
72%
Gyökér koromban úgy éreztem hogy a gitár menő, sőt a legmenőbb. Tévedtem, mert az aki énekel.
2019. aug. 19. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!