Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki jön szerintetek a 2020-as...

Ki jön szerintetek a 2020-as Szigetre?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy csak most lett vege, de mar alig varom a kovetkezot!

Ha meg kene tippelnetek, szerintetek melyik híres enekes/enekesno fog jonni a kovetkezore sziget fesztivalra?



2019. aug. 17. 21:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen, egyetertek! Es ezt a szigetesek is tudjak, hogy Gaga nagyon jo eloben. Nem tudom mennyire tudnak megfizetni, bar ha Ed Sh. es hasonlo eloadokat sikerult, akkor Gagat is tudnak
2019. aug. 23. 08:45
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Eminemnek en is orulnek, de sajnos tenyleg nem valoszinu :/

Tovabba jo lenne az Arctic Monkeys, vagy mas ismertebb indie banda (Cage The Elephant/Foster The People/The Strokes/The Killers), es szerintem eselyes, mert iden is nagyon nyomattak az alter vonalat, szerencsere! :D

Billie Eilish-t kulonben en is eselyesnek tartom, amekkora korulotte a felhajtas.

Fall Out Boy-t, Panic! At The Disco-t, Bastille-t vagy az Imagine Dragonst sem tartom lehetetlennek :)

Teljesen egyetertek az elottem szolokkal, nagyszinpadra tenyleg nem kene eroltetni a dj-ket, jo az hajnalban, satorban.

2019. aug. 31. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!