Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Létezik manapság olyan 30-as...

Létezik manapság olyan 30-as nő aki kedveli a magyar nótákat?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem,39 éves férfi vagyok és rajongok a magyar nótákért,cigánymuszikusok zenéjéért,Járóka Sándor,Buffo,Sárközi Lalika zénéjéért,tehát magáért a magyar nótáért,manapság ez ritkaságszámba menő dolog vagy van aki még kedveli ezeket a nótákat?

2019. aug. 28. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Falun mindenfelekepp van sok ilyen
2019. aug. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én vidéken élek egy 4000-es községben.Rengeteg embert ismerek,fiatalokat,velem egykorúakat,idősebbeket.Inkább az 50 felettiek körében elterjedtebb ez a stílus,az én korosztályomból egy nőt ismerek aki szereti és az egyik jóbarátom van odáig a nótákért.A fiataloknál csak a dübögést hallani..Félő hogy 70-80 éven belül kihal ez a világon egyedülálló csodás zenei stílus,hungarikum..
2019. aug. 29. 20:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de én imádom a magyar nótát, 33 éves vagyok. Nagyon szégyellem, sokan ki is röhögnek miatta. Azt kívánom néha bár az Isten adott volna hangot is hozzá, de ez nem tart vissza attól hogy néha hangosan énekeljen hogy Kalapomra páros tubarózsát tettem, vagy Rózsafámon rózsabimbó áhhh imádom. Dankó rádió a király.
2020. jún. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!