Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a gondotok Fankával?

Mi a gondotok Fankával?

Figyelt kérdés

FankaDeli aki nem ismerné egy rapper, nem túl sikeres, főleg mióta "nemzeti" A kérdésem pedig hogy mi bajotok vele?

Játsza a megváltót, és? Legalább tesz valamit a hazáért, nem csak ül és nézi ahogy pusztul. És miért jobb Siska, Gőz, Busta, tibbah vagy ki? Csak káromkodnak és füveznek. Fanka egyiket se, mégis utálják.


Kérek szépen válaszokat mindkét "oldalról".


2010. júl. 15. 00:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

az a baj vele hogy el tudta azt érni hogy ez legyen.

nagyon eltávolodott majdem minden rapper-től és ezzel szinte maga ellen fordította azokat akik pl Bustát hallgatnak


1ébként nekem csak siskával, majkával és dope-al van bajom...xd

én szeretem a "tiszta" rap-et:D

2010. júl. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
Eleinte nekem nem volt szimpatikus ez a mekkora Magyar vagyok divatrap , de később miután egyre több számot hallottam tőle rájöttem hogy ezt nem a divat miatt csinálja.
2010. júl. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: Persze hogy elérte, mégpedig azzal hogy nezmeti lett, ebben az országban a nemzeti érzelmű embereknek a médiában nincs helye. Busta, Gőz, és a többi tudja/tudta ezt, ezért mind összeveszett vele valamilyen okból, hogy eltávolodjanak tőle, ezzel megmentve karrierjüket, ezt történt Szabó Balázs-al is...


2.válaszolónak: Én az elejétől fogva tudtam hogy gondolta :)


Várok még sok-sok választ, kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2010. júl. 15. 00:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nem volt vele, mikor elkezdett nemzeti szövegeket nyomni. Viszont amióta odadörgölődzött a Jobbikhoz, azóta erkölcsi hullának tekintem, hiszen így már egészen más fényben tűnnek fel a "nemzeti" szövegei. Számomra a nemzeti zene az nem egy adott politikai párthoz kötődik, mert olyan, hogy nemzeti oldal nem létezik, mert nemzet csak egy van! Ezt sokan nem bírják megérteni se jobbról, se balról.
2010. júl. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyébként engem mindig irritált rapper körökben az a mentalitás, hogy minden ami nyugati az jó, és ami magyar az szar. Vártam, hogy valaki megalkossa a nemzeti rapet, azt hittem Fanka lesz az, de úgy tűnik nem, és várhatok tovább, mert ő nem a nemzetet, hanem a politikát hozta be a rapbe.
2010. júl. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nemzet egy LENNE. De jelenleg van a "Nemzeti" oldal, (annak ellenére hogy sokan ezt nem hiszik el) amit a politikában a Jobbik képvisel, és szerintem ezzel nincs is gond. És van egy másik oldal, akik eladják a hazát és akik ezt észre sem veszik/tűrik. FankaDeli így viszont "Nemzeti" zenét csinál mert nem áll a hazaárulók oldalán, és középen sem... Tehát a haza javáért csinálja azt amit csinál, csakúgy mint a Jobbik... SZERINTEM

Kíváncsi vagyok még véleményekre, szeretném mindet ha lehet megismerni :)

2010. júl. 25. 16:46
 7/11 anonim ***** válasza:

Az a bajuk vele hogy nem értik a szöveget. Manapság az kell a tiniknek hogy egy rapper eljátssza a kötelező szerepet. „Ez nem a bőrdzsekis repper ki szénné olt.”

Ezért utálják. Az ő szövegeire azt mondják, hogy értik, de ha értenék akkor nem utálnák. Ilyen egyszerű. A népbutítás hihetetlen mértékű, és eléggé lebutították az embereket ahhoz, hogyha az igazságot a szájukba rágják, már akkor is inkább hisznek a híradójuknak, és az index.hu-nak. Röviden ennyi...

2011. jún. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2010-07-25 16:46:

Ebből a szövegedből látszik, hogy te is leszarod a nemzetet, csak egy pártot imádsz. Sokkal többet árt az, aki azt hirdeti, hogy a hazáért tesz, közben meg valójában egyszerűen csak szélsőséges, mint aki eleve nem lobogtatja mindenütt a nemzeti zászlót.

2011. jún. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja hogy megélhetési repper, az el van tévedve a középkorban. Ingyen letölthető Magyarok Nyilai album?! 2000Ft egy egész album?! Megélhetési repper? Egyszer hallgassátok végig egy albumát úgy, hogy akarjátok is érteni a szöveget.
2011. jún. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon jól értem a szövegeit, a régiekkel egyet is értettem, az újakkal nem. Onnantól, hogy Jobbik seggnyaló lett, a szememben leírta magát. Az meg nem érdekel, hogy mindezt a pénzért csinálja, vagy nem, az ingyen album letöltés meg egyszerűen egy jó reklám, Belga is ezt csinálta 3 albumával. És még egyszer mondom, mikor megjelentek a hazafias szövegei, nagyon megörültem, hogy végre nem nyugatmajmoló rapünk is van, aztán odadörgölődzött a Jobbikhoz, bebizonyítva, hogy itt véletlenül sem hazaszeretetről van szó.
2011. jún. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!