Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek meddig fog még...

Szerintetek meddig fog még koncertezni a Rammstein?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egyszer elmenni a koncertjükre, de nem tudom mikor lesz rá lehetőségem. Nem fiatalok már, szerintetek meddig fognak még turnézni?

2019. szept. 25. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem sokáig. Egyáltalán nem lepődnék meg, ha ez lenne az utolsó turné és lemez. Jó lenne, ha 2021-ben még fellépnének Budapesten. Az a turné utolsó éve.
2019. szept. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért még van bennük pár év. Meg ha abba is hagynák, némely együttesnél van olyan, hogy a feloszlás után jó pár évvel újra összeállnak, hogy fellépegessenek itt-ott.
2019. szept. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#1 én úgy tudom 2020-ban és 2021-ben fesztiválokon lépnek fel megint, Szigetre nem tudom mennyire jönnének mert azon utoljára valami 20 éve voltak
2019. okt. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: Nem tudom honnan szedted az infódat, de téves. 2020-ban is önálló koncertjeik lesznek, az európaiak már kb fél éve be vannak jelentve és mindegyik sold out.
2019. okt. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 30. évfordulóig 100%, hogy fognak még koncertezni.
2020. jan. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Régebben Till azt nyilatkozta, hogy 50 éves kora után ő már nem akar színpadon állni. Na hát ezt már bőven átlépte és még ma is nyomja az ipart, de szerintem most már meg vannak számlálva a Rammstein évei.
2021. febr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy már nem fognak olyan sokszor fellépni. Idősek már és egy idő után bele lehet unni ebbe is, szerintem, mert már kb 25 éve ezt csinálják.


Emellett, ugye lesz még a 2020as 2022re áthelyezett turnéjuk, és szerintem még az után a karantén alatt készült albumukkal járhatnak még egy kört.

2021. ápr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

hát a következő héten még tuti, mert már meg is érkeztek a fiúk Budapestre.

aztán ki tudja, mennyire üti meg a bokáját Till a botrány miatt...


van amúgy egy extra jegyem a keddi alkalomra. írjon bátran, akit érdekel! :)

2023. júl. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!