Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Már másodjára álmodtam Billie...

Már másodjára álmodtam Billie Eillishről, pedig nem is vonzódok hozzá és a zenéi közül is csak egy tetszik. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Az első álmomban egy villamosban ültem, mögöttem Billie és valamiről beszélgettünk, majd nevettünk.


A második álmomban Billie házában voltam, rajtam kívül néhány ismerőse volt még ott és beszélgettünk, nagyon jól éreztük magunkat. Inkább ilyen baráti kapcsolatot éreztem iránta, nem szerelmit. Szerintetek van valami jelentése ezeknek az álmoknak?



#ház #álom #barát #eillish #billieeillish
2019. szept. 29. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet azért, mert lefekvés előtt/aznap gondoltál rá párszol. Nekem szokott így lenni néha, ha sokat gondolok valami ismerősömre/egy dologra akkor általában szerepelni fog az álmomban.


Talán az a jelentése, hogy szeretnél egy ilyen barátot akivel felszabadultan tudsz beszélgetni.

2019. szept. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az álmok furcsák. Lehet, csak láttad a nevét valahol, akár fel sem tűnt, de a tudatalattidban megmaradt.
2019. szept. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy az is megeshet hogy elalvás előtt rá /egy dalára gondoltál
2019. szept. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!