Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudok megnyílni és...

Miért nem tudok megnyílni és önmagam lenni? 16/L

Figyelt kérdés
Tudni kell hogy egy laza, beszédes lány vagyok.Ha olyan barátok vesznek körül akiket mar régóta ismerek akkor nyilván önmagam tudok lenni, dől a szó belőlem szvl ezzel nincs gond. De most van egy fiú akit pár hónapja ismertem meg egy bulin ( nem volt köztünk még semmi) és buli után elkezdtünk beszélgetni de az annyiba maradt és kb 1x találkoztunk. De most nyáron rámírt h nincs-e kedvem talizni és én beleegyeztem és azóta 3x találkoztunk és az a baj hogy nem bírok megnyílni elötte meg nem igazán tudok témát mondani beszélgetéshez pedig amugy tökre az én stílusom a srác meg még tetszik is és most ne azt gondoljátok h full kussba ülünk egymás mellett és nem csinálunk semmit de én tudom hogy bennem ennél sokkal több van és nem akarom hogy egy csendes lánynak tartson engem de nekem idő kell hogy megnyíljak és nem könnyű :( valami tanács hogy miért van ez?

2019. júl. 11. 06:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd alakul. A jelenlegi párommal az első 3 randin ugyanez volt. Ha az érdeklődés közös, akkor ez nem lehet akadály. Ne kattogj ezen, próbáld meg a pillanatot élvezni mikor vele vagy. Sok sikert:)
2019. júl. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen csak az a baj h általában mindig ott van pár haverja akiket régebb óta ismer és ugye ők tudnak beszélgetni sokmindenről (pl.egy közös bulirol) és ilyenkor nem tudok mit hozzá fűzni xd
2019. júl. 11. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!