Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok ebben segíteni?...

Tudnátok ebben segíteni? (Csak tapasztaltak)

Figyelt kérdés
Üdv! Nem sokára koncertre fogok menni a Papp László arénába. Abban szeretnék segítséget kérni, hogy mikor érdemes oda menni? Mennyivel a koncert előtt hogy jó helyen legyen? Küzdőtér, és azon belül kiemelt rész. Voltam már koncerten, csak a Papp László-ban még nem 😀 nem szeretnék a hátulján lenni, és közben előre tolakodni szerintem bunkóság. Aki volt már ott, vagy jártas, az kérem adjon tanácsot 😀

2019. szept. 29. 11:07
 1/2 A kérdező kommentje:
*jó helyem legyen
2019. szept. 29. 11:08
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia. Én 3x voltam már arénás koncerten, ebből 2 sima álló jegy volt, és ott voltam már délben vagy legkésőbb délután kettőkor, a kaput meg 18:30kor nyitották.

Érdemes vinni ásványvizet és csak kicsiket kortyolgatni, bevinni nem lehet. Kis övtáska, vagy bármilyen más táska ami kicsi az bevihető. Legyen a cipőd kényelmes, ugyanis lépcsőzni is kell és ott is futnak az emberek. Sajnos te hiába vagy udvarias és nem tolakodsz, sok kretén van ott akiket ez nem fog érdekelni, engem konkrétan egy csaj folyton lökdösött a könyökével meg az egész testével rám borult direkt.. nem szerettem volna odáig fajulni, de erőt vettem magamon és visszakönyököltem olyat hogy aztán el is ment mellőlem. Ha sikerült elérni az első sort, a kordonnak támaszkodva állj, kb annyira tárd ki a kezed ahogy neked pont jó és ne engedj ebből mert egyre szorosabban fognak melletted állni és nehogy rosszul legyél.

A bécsi Stadthalle aréna nagyobb, egyik ismerősömmel voltam ott egy koncerten, ő leült a földre mert elfáradt, neki támaszkodott a kordonnak, azt hitte onnan úgyse túrják ki, megvan az első sor.. és mire felállt már nem volt első sorban, mert a feje felett már ott voltak a kezek a kordonon és nem tudott felállni, így kiszorult az első sorból.

Attól is függnek a dolgok hogy milyen típusú rajongói vannak az előadónak, én amin voltam, annak elvetemült megszállott rajongói voltak, csoda hogy túléltem. :D

2019. okt. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!