Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nehéz megtanulni gitározni?

Nehéz megtanulni gitározni?

Figyelt kérdés

Szerintem meglenne hozzá a ritmusérzékem, illetve jó a kézügyességem, relatív egész gyorsan tanulok, de még sosem játszottam hangszeren. Gyerekkorom óta tervbe volt, hogy egyszer veszek egy gitárt és nekiállok megtanulni játszani rajta, csak aztán félretettem hosszú időre ezt az álmomat, viszont mostanában újra elő jött, szóval erősen gondolkodok rajta.


Így 22 évesen nyilván már késő lenne ahhoz, hogy én legyek az évszázad gitárosa, de nem is ez lenne a cél, leginkább saját magam szórakoztatása miatt szeretném.


2019. okt. 1. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért gondolja mindenki, hogy a zenetanulás olyan mint a sportolás vagy a modellkedés? Lehetsz az évszazad gitárosa! De ne akarj az lenni... Mondom neked is az első lépést: szerezz egy gitárt! Mielőtt megkérdeznéd milyet, keress rá erre itt a kérdések között!
2019. okt. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nehéz.
2019. okt. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az alapokat feltétlenül meg kell tanulni, ha nem tetszik akkor is. Innentől kezdve könnyű, pláne ha van benned kellő motiváció és kitartás. Talán úgy még könnyebb lenne ha billentyűzni is tanulnál közben, vagy inkább előtte.
2019. okt. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!