Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok segíteni? (Koncert)

Tudnátok segíteni? (Koncert)

Figyelt kérdés
Jövőre lesz egy koncert Papp László arénában, és szeretném megkérdezni, hogy mit tanácsoltok, hányra érdemes oda menni? Mennyivel előtte? Úgy értem, hogy jó helyem is legyen. Küzdő tér egyértelműen. Köszi

2019. okt. 3. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Fellépő népszerűségétől is függ, de ha első sorokban akarsz lenni, akkor érdemes kapunyitás előtt 3-4 órával.
2019. okt. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Slipknot lesz 😅😅
2019. okt. 17. 18:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Arra megyek, 4 éve is voltam.
2019. okt. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes kimenni órákkal előtte. Én akárhány koncerten voltam sima álló jeggyel mindig kimentem már 6-7 órával hamarabb mert első sorból szeretek tombolni, az már más kérdés hogy nem mindig jön össze az első, de a lényeg hogy közel vagyok. :)
2019. okt. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
6-7 órával előtte 😅😅 azt a mindenit! Én maximum 4 órára gondoltam 😅😅😅
2019. nov. 7. 17:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem erre mondjuk full felesleges olyan hamar kimenni. :D Az első sor úgysem lesz meg, mert a VIP jegyesek be fogják foglalni. 2.-3. sorral meg már nem sokat érsz, mert oké hogy a koncert kezdete előtt ott vagy, de ahogy elkezdődik, el fog szabadulni a pokol, és arrébb fognak lökdösni.
2020. jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!