Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A koncertek előtt általában...

A koncertek előtt általában mennyivel van kapunyitás a Papp László arénában?

Figyelt kérdés
Zorán koncertre megyünk szombaton, viszont sehol nem találom, mikor nyitják a kapukat. Ha fél 8-ra érünk oda, az még épp belefér, ugye? Köszönöm :)

2019. okt. 17. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Minek mentek Zoránra? Zorallra kéne.
2019. okt. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Basszus, tudtam, hogy valami nem stimmel! :D

Bár sajnos még mindig nem lettem okosabb a kapunyitást illetően :(

2019. okt. 17. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. Én sok koncertre járok, és tapasztalataim a következők:


Ha álló jegyed van és elöl akarsz állni, akkor érdemes 2-3 órával hamarabb sorba állni, én álltam már 7 órát is hogy elöl állhassak, ez attól függ mekkora az érdeklődés az adott előadó iránt.

Az ülő jeggyel meg elég koncert kezdése előtt fél órával szerintem.. bár még sosem ültem koncerten, de másoktól úgy tudom hogy akkor nem kell sietni.

Ha állsz de nem fontos hogy elöl legyél akkor is elég koncert kezdése előtt odaérni :)

2019. okt. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Végül háromnegyed 8-ra értünk oda (nyolcas kezdésre), de ahogy láttam, a fele Aréna akkor érkezett, úgyhogy nem volt semmi probléma :D

Tényleg köszi a tippeket :)

2019. okt. 20. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!