Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti milyen előadóknak örülnétek...

Ti milyen előadóknak örülnétek Volton és Szigeten? Milyen nagy változások lehetnek a Szigettel kapcsolatban 2020-ban?

Figyelt kérdés

Tudom, ez valszeg már a sokadik ilyen kérdés...

Személy szerint nagyon kíváncsi vagyok, hogy kik lehetnek az itt nem jártak közül azok, akik nagy örömet képesek hozni, és kik lehetnek az itt jártak közül azok, akik mégegy felejthetetlen élménnyel ajándékozzák meg a közönségüket. Kikre váltanátok gondolkodás nélkül jegyet?

Az utóbbi kérdésnél, állítólag a Szigetnél 2020 a teljes váltás éve lesz. Milyen pozitív és negatív változások lehetségesek, illetve minek örülnétek a legjobban?



2019. okt. 19. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy John Mayer vagy Eric Clapton koncertet megnéznék.
2019. okt. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szívesen elmennék egy Gigi D'Agostino, Scooter, Robert Miles, DJ Bobo, Fragma, Groove Coverage, DJ Sammy, Lasgo, Bass-T, Тату, Manian, Armin van Buuren, Tiësto (de csak ha nem játszik semmilyen 8-10 évnél újabb zenét), DJ Splash, DJ Gollum, Empyre One, Future Trance United, Da Tweekaz, Dan Winter, Jens O., Cascada fellépésre. Csak sajnos közülük jó páran már nem tudnának eljönni fellépni, mert már abbahagyták a zenélést, de vannak akik már nem is élnek közülük. De pár, kicsit komolyabb műfajt képviselő együttes is meghallgatnék, pl. Nightwish, AC/DC, Iron Maiden, Sabaton, Pokolgép stb.
2019. okt. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én idén voltam először, nagy kedvencek (Martin Garrix, Macklemore, 6lack, Carnage, Vini Vici, stb ) már kilőve.

Aminek örülnék: The neighbourhood, SLYM, Oh Wonder, G eazy, K.Flay, Travis Scott, Rejje Snow, 21 Savage, Milky Chance, Hippie Sabotage, Clean Bandit, Dimitry Vegas&Like me,Nicki Minaj

Akire számítok: Eminem nagy dobás lenne, Tiësto, Timmy Trumpet, Coldplay (szintén) , One Republic, Adele, Imagine Dragons, esetleg Ariana Grande

Rokk vonalban nem vagyok otthon de ott is biztos lesz jópár név az őket kedvelőknek


Mindenkinek jó izgulást a kedvenceihez!!;)

2019. nov. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Van tippetek, hogy mikor jönnek az első nevek?

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2019. nov. 13. 20:28
 5/6 gombidomi válasza:
Holnap jonnek az elso nevek
2019. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én idei Voltra fogok menni. Pl megnézném ott őket: Wiz Khalifa, Eminem, Limp Bizkid, Marshmello (ott lesz :)], Quintino, Makj, Bassjackers, kshmr, Deorro, Nicki Romero, 50 Cent, Post Malone

Hardwell is jó lenne, de ő ugye most nem túrnézik!

2020. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!