Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Autófényező le tud festeni...

Autófényező le tud festeni elektromos gitár testet?

Figyelt kérdés
Van egy hárs Fender Jazz Bass gitár testem, amit szeretnék lefényeztetni, viszont nem tudom hol lehetne szakszerűen és megfelelő minőségben megcsináltatni. Autófényező műhelyben képesek erre vagy érdemes lenne más helyet keresni? Előre is köszönöm a normális válaszokat! :)
2019. nov. 13. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahol faautót is festenek ott simán.
2019. nov. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van egy csomó gitárműhely, ahol csinálnak ilyeneket.
2019. nov. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, le. Ugyanaz a festék megy rá és hidd el nem először fognak kézbe festékszóró pisztolyt.

Én nem mertem anno vállaltatni hogy több tónusú legyen. Így lett egy fehér strat-om és húsz éve nem sárgul, nem reped, nem is karcosodik. Kétkomponensű festék ment rá és lakk amit kipolíroztak gyönyörűen.

2019. nov. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szvsz a Fendereknek kva jól áll a leharcoltság. ütöttkopott sárgult szrok nagyon jól néznek ki.
2019. nov. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban tetszik a nitro-s, mint a szintetikusak.
2019. nov. 19. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!