Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mekkora gitárt vegyek kezdőként?

Mekkora gitárt vegyek kezdőként?

Figyelt kérdés
Azt már tudom, hogy akusztikus lesz, de a méretét nem tudom. Az oldalak ahhol kezdő szettet adnak minden gitár 3/4-es. De én meg úgy tudom, hogy 14 év kor felett már 4/4eset adnak. Most akkor én melyiket vegyem? 18/F (190cm)

2019. nov. 18. 19:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, függetlenül attól, hogy oda vagyon írva, hogy "sitka lucfenyő és faszerkezet teljes", biztos lehetsz benne, hogy hogy a legolcsóbb rétegelt lemezből készülnek ezek, jó esetben valami dekoratív felülettel. Ebben az árkategóriában ne várj rendes faanyagot. Ettől függetlenül még lehet használható tanulóhangszer, de semmi esetre sem több. Még ha fekete, akkor sem. :)
2019. nov. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Basszus ha 190cm vagy, akkor minek vennél kis gitárt? A standard méret pont tök kényelmes lesz neked minden szempontból.
2019. nov. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!